Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Létezik, hogy elfogyott a...

Létezik, hogy elfogyott a külföldi cigim és két napig a nemzeti dohánybolt árúját szívtam és lehangolt voltam fájt a fejem kivert sűrűn a víz, gyengének éreztem magam, sőt még a melkhasam is nyomott. Járt már így valaki?

Figyelt kérdés
most meg már semmi bajom amióta nem azt szívom. Lehet front volt? Vagy mi? Járt már így más is?
2013. nov. 12. 08:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Pontosan milyen külföldi cigi volt és milyen cigit vásároltál a nemzeti dohányboltból ? ( márkára értem )
2013. nov. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
vagy abban tényleg volt dohány
2013. nov. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
létezik, minden szemetet beletöltenek a cigibe, lehet, eddig minőségit szívtál
2013. nov. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
biztos nem minőségit :) ilyen híradókban lévő " zárjegyest" szívok évek óta. akkor lehet valami front volt? de nem voltam még érzékeny sose arra
2013. nov. 12. 09:40
 5/9 anonim ***** válasza:
ezek a jelek inkább egy enyhe infarktus tünetei.
2013. nov. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy orvoshoz nem ártana elmenni. A mellkasi nyomások utalhatnak komolyabb problémákra is.
2013. nov. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
enyhe infarktus? az hogy? két napig tart?
2013. nov. 12. 11:16
 8/9 anonim ***** válasza:

'Kulfoldi' cigaretta nálam egyenlő a dohányzással. Múltkor tudtom nélkül egy minőségtelen magyart szívtam (multi) és nem tudtam hogy az de utána szomjas voltam hányingerem lett fájt a mellkasom és a gyomrom is a torkomat meg inkább kivágtam volna minthogy a fajdalmat erezzem....

Maradok az erős külfoldinel!!!!! :))

2013. nov. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Zebra3328 válasza:
Nálam ez pont fordítva van. Nekem attól fordul föl a gyomrom, amikor valaki elkezd ömlengeni arról, hogy a magyar dolgokhoz képest mennyivel jobb amit KÜLFÖLDRŐL szerzett/hozott/seftelt... (Fúú, máris émelygek...)
2013. nov. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!