Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szerintetek ilyen létezik?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ilyen létezik? Egy férfi elhagyja a párját, mert beleszeretett egy külföldi csajba, akivel 2 napja beszél?

Figyelt kérdés

Elhagyott engem 6 év után, 2 napja még elvileg szeretett... elkezdett chatelni valami csajjal, aki 1400 km-re lakik és elvileg már bele is zúgott.. csak képeken látta, de már fogná magát és repülni is hozzá..

ilyen létezik? teljesen kiégtem..ez annyira de annyira szíven ütött..


2014. jún. 15. 20:27
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Én is így jártam tavaly, én 1 hét után lettem dobva egy netes csajert.. Bár egy hónapig tartott a romancuk, közben mi is osszejartunk és újra össze is költözött. megbánta :)
2014. jún. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
74%
10-esnek van igaza. Amúgy én 1 nap után léptem. Van ilyen.
2014. jún. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Repüljön, de ne felejtsd el a jókívánságokat megmondani neki, és kívánj jó utat! De ha visszafelé virággal a kezébe odaállít hozzád, onnan is repüljön, csak ne repülővel, hanem 1 jól irányzott pofonnal
2014. jún. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
41%
Én is megismerkedtem egy nővel 1 hónapja. Hamarosan válunk mind a ketten... :-) Ez van.
2014. jún. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

repüljön szerintem is. én úgy jártam, hogy nekünk ugyan nem volt kapcsolat, de alakult, célozgatott rá, beszélgettünk (de én vagyok itt külföldön, az illetőt meg ismertem tizensok éve is, de csak köszönőviszonyban voltunk. ez a közelebbi kapcsolat csak kb. két éve kezdődött, Facebookon írt, aztán találkoztunk is -de mondom, "ismertem", nem egy vadidegen volt.


aztán egyszer csak látom, hogy szerelmes egy csajba...előtte még engem akart ágyba vinni...a rosszabb, hogy elkezdett velem tök bunkón viselkedni. úgyhogy repülhet ő is, még jó, hogy nem történt semmi köztünk igazán...

2014. jún. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
78%

4 éve voltam férjnél, mikor elkezdtem chat-elni egy férfival (1200 km-re). Pár nappal később szakítottam, és beadtam a válást.

Az a helyzet, hogy nem a férfiért dobtam fel a házasságomat. Az a férfi csak rádöbbentett arra, hogy házasságomban nem vagyok boldog.


Azóta 6 év telt el, és boldog házasságban élek a "chat-es" férfival, de ha nem jöttünk volna össze, akkor is jól tettem volna, ha elválok.


Kedves Kérdező, nem az a lényeg, hogy kiért hagy el, és mennyi ismeretség után. Az a lényeg, hogy nem akar veled maradni.

2014. jún. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Nos, ha neki ket nap eleg volt ahhoz, hogy bele szeressem valaki másba, akkor egyértelmű, hogy a ti kapcsolatotok nem működött. Uj nővel vagy anélkül, mindenképpen vege lett volna előbb utobb.
2014. jún. 16. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Igazi a csaj.. Szerelmet is vallottak egymásnak. Exem mar sirt is miatta..meg a lány is..mint valami kesz atverey,komolyan.
2014. jún. 16. 08:57
 19/23 anonim ***** válasza:
szerintem engedd el te jobban jársz, a 2 nap azt tuti kamu
2014. jún. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen véletlenek, lehet, hogy most találta meg a másik felét. Honnan tudhatnád, hogy mit érez? Meg mit érez a csaj? Tudom, ez neked most nagyon nehéz, de hagyd elmenni. felejtsd el... Remélem te is találsz valakit akiért így ott hagynál csapot-papot!
2014. jún. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!