Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Párkapcsolattól teljesebbek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolattól teljesebbek, boldogabbak lettetek?

Figyelt kérdés
Én ezért keresem a barátnőmet, hogy sokkal boldogabb legyek, mint most vagyok. Most is rossz volt magányosan felkelni. Nem értem hogy lehet egyedül boldognak és teljesnek lenni.
2020. okt. 16. 07:00
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
79%
Volt sok lehúzós kapcsolatom, majd szingliként megtanultam, hogy soha senkitől nem várhatom a boldogságot, azt magamban kell megtalálni. Sikerült is, így ismerkedtem meg a jelenlegi párommal, aki azóta már a férjem és várjuk a kislányunkat!
2020. okt. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
80%
Igen, boldog vagoyk és teljes az életem. De ez nem azt jelenti, hogy a kapcsolatom előtt nem így volt. Akkor is boldog voltam, csak másképp. Akkor annak örültem, hogy fiatal vagyok, nagy baráti köröm van és felvettek az egyetemre. Nem kerestem társat, a barátaim kitöltötték minden időmet. Véletlenül mégis belebotlottam. Most, hét évvel később azért vagyok boldog, mert vele közösen építjük a jövőnket, tervezzük a családunkat.
2020. okt. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
77%
Jobb párkapcsolatban mint egyedül, de a boldogságot csak egyedül talalhatod meg. :)
2020. okt. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
63%

3-as válaszoló vagyok.


Tegnap a kora esti sötétedésben váratlanul rám köszönt az illető az utcán - munkából hazajövet. (Állítólag "megszokta", hogy a közelében vagyok...)


Ui: tovább szeretnék lépni! Van valaki, akinek sikerült VÉGLEG lezárni egy nagyon régóta romlófélben lévő "pár"-kapcsolatot? Milyen módszerek segítettek célba érni?!

2020. okt. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
57%
Én egyedül is boldog voltam, de egy jó kapcsolat tényleg hozzá tudott adni az életemhez. Egy igazán jó kapcsolat két önnmagában is teljes ember szövetsége, nem pedig valami űrpótló dolog.
2020. okt. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Mivel társaslények vagyunk teljesen egyedül nem lehet boldog lenni. Ha nem lennének barátaim sokkal boldogtalanabb lennék, ha lenne mellé párom akkor még boldogabb lennék. Bár fontos kiemelni, hogy tényleg jó párkapcsolatnál működik ez, mert rossz kapcsolatnál még egyedül is jobb. Viszont barátok és párkapcsolat nélkül nem lehet teljes és boldog lenni. Hazugság azt mondani, hogy lehet. Ha nem társas, hanem elszigetelt lények lennénk, akkor lehetséges lenne, de mivel társaslények vagyunk így nem lehet. Ezt így gondolom.
2020. okt. 25. 05:31
 17/20 anonim ***** válasza:

Nyilván szükség van a baráti kapcsolatokra - szociális háló nélkül tényleg nem lehet hosszútávon TELJES életet élni.


Én ezt a "pár"-kapcsolatot SOKKAL SZIGORÚBBAN MEGHATÁROZOTT KERETEK KÖZÖTT működtettem volna tovább. De nagyon nem valószínű, hogy a másik fél erre hajlandó.


Ebben az esetben viszont már mindenképpen a továbblépés a megoldás - ha FELESLEGESEN ENERGIÁT ÉS IDŐT rabol egymástól a két fél.


14-es válaszoló voltam.

2020. okt. 25. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Azóta nem találkoztunk, hiszen nem keresem magamtól. A közös ismerősöknek sem teszek említést róla, mintha nem létezne - így próbálom a kísértést folyamatosan elkerülni, minimalizálni.


A lelkem mélyén azt érzem, hogy a SZAKÍTÁS SEGÍT, mert ha mélyebben belegondolok az elmúlt évekbe, ISZONYATOS, MÁR-MÁR ELVISELHETETLEN LELKI TEHERKÉNT JELENIK MEG BENNEM az egész ismerkedési folyamat utólag.


Ui: hiszek benne, hogy ilyen esetekben már csak a LEGSZIGORÚBB SZABÁLYOK FOLYAMATOS BETARTÁSA SEGÍTENE - jobbnak látom most elkerülni a fizikai és érzelmi kontaktust. Majd csillapodik idővel ez az érzés biztosan.


14-es és 17-es válaszoló voltam.

2020. okt. 25. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Amíg egyedül nem tudod hogyan lehetne boldognak, megelégedettnek lenni, addig fennáll annak veszélye, hogy ha lesz párkapcsolatod, majd rázúdulsz a másikra, minden pillanatban együtt szeretnél lenni vele és ezt van kapcsolat, amely nem bírja.

Tőle várnád mindig, hogy "tegyen boldoggá" stb.

2020. nov. 3. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Társas lényként ki lehet teljesedni úgy, hogy már egyedül boldog vagy, céljaid, hobbijaid vannak és nem a másik embertől teszed függővé boldogságodat, lelki jólétedet stb.
2020. nov. 3. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!