Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi az esély rá, hogy régi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esély rá, hogy régi ismerősből lesz az igazi?

Figyelt kérdés

Hallani ilyen történeteket is.

Ki mit gondol róla?



2020. okt. 12. 13:32
A kérdező szavazást indított:
Esélyes
Nem valószínű
28 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A mostani barátnőmet gyerekkorától ismerem, mert egy suliba jártunk, apjával dolgoztam is pár évig, de az exem rokonaként csak kb 12 éve kerültem közelebb hozzá. Kb 6 éve, 2 hónapig chatelgettünk, aztán több évig nem beszéltünk. Tavaly tavasz óta viszont egy pár vagyunk.

45F

2020. okt. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem annyira régi ismerős, csak olyan két éve ismertük egymást. Nem találkoztunk gyakran, csak néhány programon, rendezvényen. Viszont kezdetektől fogva éreztem, hogy ő más mint a többi ember. Nem is mint férfi volt más, inkább mint ember.
2020. okt. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Baráti körömben is van olyan akik sok évi ismeretség után jöttek össze.
2020. okt. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Én olyannal vagyok együtt, akivel régebben mondhatni haverok voltunk, de sosem hittem volna, hogy bármi lenne belőle. Aztán most úgy néz ki, végleges a dolog
2020. okt. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Előfordul, bár én még nem tapasztaltam. Kérdező, ha tegyük fel gyerekkorod óta jó barátod a másik személy, akkor nagyobb az esélye hogy összejöjjetek.
2020. okt. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
61%
Jó lenne, de nem valószínű.
2020. okt. 13. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
94%
Baráti körömben majdhogynem csak ilyen kapcsolatok vannak, nem ismerek olyat aki hirtelen jött volna egy kvázi idegennel (volt néhány hasonló, nem is tartottak hosszú ideig az ilyen kalandok).
2020. okt. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!