Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan fogadhatnám el, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogadhatnám el, hogy már nem kellek az exemnek? Vagy szerintetek van még esély?

Figyelt kérdés

Van, hogy hónapokig eszembe se jut, nem is érdekel mi van vele. Aztán valamiről beugrik és végem van, úgy érzem sose leszek senkivel olyan boldog, mint vele. Első nagy szerelem volt, 4 évig tartott, már a menyasszonya voltam, de sajnos történt egy nagyon rossz dolog (abortuszom volt) és ennek az lett a következménye, hogy szakítottunk. Neki már több éve van egy másik kapcsolata, ami látszólag boldog, de instán mindenki ezt mutatja, közben meg biztos nem olyan happy minden, mint ahogy látszik. Bejelöltem facebookon, de nem reagált és az üzeneteimet sem tudom, hogy látta e egyáltalán. Lehet, hogy a barátnője meglátta és törölte mielőtt válaszolhatott volna. Közös ismerősök szerint is velem sokkal jobban összeilllett és boldogabb volt mellettem, az is ezt mutatja, hogy őt még el sem jegyezte, illetve csúnya dolog ilyet mondani, de én jóval szebb is vagyok a lánynál. Szeretnék adni magunknak még egy esélyt, de nem tudom, hogy vehetném fel vele a kapcsolatot, ha az aktuális barátnője ellenőrzi kikkel beszélget. Illetve nyilván az is elfotdulhat, hogy ő már nem kér belőlem, tovább lépett és szereti a másik lányt. Viszont Úgy érzem én ezt nem tudom feldolgozni, amíg nem hallom az ő szájából. Szerintetek ne adjam fel és valahogy próbáljak beszélni vele vagy fogadjam el, hogy talán ő már nem szeret engem?

25/L


2020. okt. 4. 00:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Bejelölted, és nem reagált, üzeneteidre sem válaszol. Mással boldog, hagyd békén, teljesen egyértelművé tette, hogy túl van rajtad.
2020. okt. 4. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyertelmu,h tul van rajtad. Udvariassagbol igy adta a tudtodra.

Sajnos elmulnak a dolgok,ha uj lep a helyukbe.

2020. okt. 4. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Már pár hónapja kiírtál egy kérdést, akkor is az aktuális lányra kenve, hogy biztos kitörölte az üzeneted. Engedd el vagy, ha amnyira biztos vagy a dolgodban, keresd meg személyesen, de szerintem semmi esélyed.
2020. okt. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Keresd meg személyesen az a biztos,bár amiket írtál nem biztos,hogy akar még veled valamit is(ne vedd sértésnek,de lehet,hogy irányodba kiégett már,de még ezer pasit találhatsz ne ragaszkodj hozzá mindenáron)
2020. okt. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!