Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van még rá esély? Vagy inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még rá esély? Vagy inkább tűnjek el az életéből?

Figyelt kérdés
Az elején randizgattunk, szexeltünk én küldtem el. Visszajött legyünk barátok tudtam hogy szexuális dolgokra gondolt a cím szó alatt. Beleszerettem a srácba, és most látom randizgat, ismerkedik, úgy hogy velem is találkozgat. Megkérdeztem van e lehetőség arra hogy újra kezdjük azt hogy ismerkedjünk ne csak a szexről szóljon a dolog. Mondtam neki nyugodtan mondja meg ha nem szeretne semmit, illetve tudom hogy másokkal is ismerkedik, mert akkor befejezzük és mindenki azt csinál amit akar. Mire az volt a válasza hogy nem tudja mit válaszoljon, nem tudja mi lenne a legjobb döntés. Úgy gondoltam adok ennek az egésznek egy két hetet, ha nem látom a változást mást keresek, én sem akarok maradni valahol ahol nem becsülnek meg, csak az érdekelne más lányok voltak-e hasonló szituációban.
2020. máj. 10. 16:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdemes gondolkodni ezen. Ha ő is komolyan gondolná, csak egy minimálisan is, akkor rögtön rávágta volna, hogy legyetek együtt. Nem.ez történt.


Szóval a továbblépés az egyetlen lehetséges út.

2020. máj. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Felejtős.
2020. máj. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar veled lenni. Ehhez nem kell két hét.. hülyét csinálsz magadból ezzel hogy magadra akarod erőltetni. Ha akart volna valamit már együtt lennétek.
2020. máj. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!