Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van esély a szerelemre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély a szerelemre?

Figyelt kérdés

Szeptemberbe ismerkedtem meg párommal. Októberben csak massengeren beszélgettünk, novemberbe találkoztunk és decemberbe vállaltuk hivatalosan a kapcsolatot. Eddig mind szép és jó. Mindketten a szülőkkel élünk meg.

Az ő szülei elfogadtak engem, de az enyémek kerek perec megmondták hogy nem jöhet ide többet.

Sajnos ennek a hatására itthon titkolva volt a kapcsolat, de amúgy találkoztunk minden nap. És nyilvános is volt, mások előtt nem is titkoltam, hogy együtt vagyunk. Szegény pasi elég türelmes és mondta ha már megbízok benne nem fog érdekelni ki és mit mond.

Nekem ehhez kellett 4 hónap.

De most talált munkát ami azzal jár, hogy szeptemberig elmegy. Nyáron igaz meg tudom öt látogatni, de mégsem leszünk annyit együtt mint most.

És azt is megmondta, hogyha úgy alakul fog haza vinni nőt is... amit én nem biztos, hogy jó szemmel nézek... oké megértem, mit eléggé nagy a szexuális étvágya és mivel nem is volt normális a kapcsolatunk nem is várhatók 100%ek hűséget. De akkor is faj...

így érdemes rá várnom? És szeptemberbe megoldást találni arra, hogy együtt legyünk? Vagy jobb most elengedni és nem is erőltetni hogy meglátogassam öt a nyáron.


2020. máj. 3. 07:18
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Hogy lehet ennyire nulla az önbecsülésed? Legyen már benned tartás! Min gondolkodsz egyáltalán, mi a kérdés? Engem ennek csak az olvasása is felhúzott. Kuka a srác, gondolkodás nélkül, azonnal.
2020. máj. 3. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Felejtsd el örökre. Most még jobban jársz vele, mintha ezen agyalnál egész nyáron meg utána is...
2020. máj. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%

Mindkettőtök részéről "hibádzik" ez a kapcsolat.

Téged nem értelek meg,hogy csak simán tudomásul veszed,hogy a szüleid nem fogadják el a barátodat. Miért is?Ezt nem írtad.


A barátod részéről pedig nagyon nem természetes,hogy Melletted -bármilyen nagy a szexuális étvágya- mással is ismerkedik, sőt, intim kapcsolatot alakít ha úgy adódik.


Az már más kérdés,hogy akkor is így tenne-e ha a szüleid előtt is felvállalt lenne a kapcsolatotok és simán találkozhatnátok, tervezhetnétek a napjaitokat.


Valahogy úgy tűnik számomra mintha egyiktek se venné túlzottan komolyan ezt az egészet. Ha Te komolyan gondolod Őt miért nem vagy határozott a szüleid előtt, esetleg észérvekkel meggyőzöd Őket az ellenvéleményükről.


A barátod pedig ha komolyan venne közelebb keresett volna munkát, vagy olyan távolságban ahonnan gyakrabban haza tud jönni. Addig pedig uralkodik a vágyain...


Üljetek le és beszéljétek át. Igy én nem vinném tovább egyiktek részéről se, nem lesz belőle komolyabb kapcsolat csak húzzátok egymás idejét.

2020. máj. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A szüleid látják, hogy mi, te meg rózsaszín ködben élsz.

Olyan ember, aki bejelenti, hogy pár hónap távollét alatt félrekúr, nem tisztel, nem becsül meg. Nem vagy te normális, hogy ilyennel kapcsolatban vagy (már ha nevezhető ez annak).

2020. máj. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jogos, a srác részéről se tisztességes ez. De kérdezem: volt már valaki olyan helyzetben,hogy első találkozásod után azt mondták a barátja/barátnője szülei,hogy oda többet ne menjen, és minderre a "párja" rábólintott? Ez szerintem még megalázóbb mint nyíltan kimondani,hogy mással is ismerkedik.


Ennek az egésznek semmi értelme, egyik oldalról se.

2020. máj. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Én ezt már tudtam a kapcsolatunk elején is, hogy ő el fog menni pár hónapra. Csak most a vírus veszély miatt kicsit később lett esedékes.

Direktbe nem ismerkedik annyira tisztel.

És miért nem vállaltam?

Mert nem ismertem és féltem attól, hogy átver. Eléggé rossz fiú hírébe állt és nem tudtam benne 100%-ban bízni.

Kellett nekem ez a pár hónap, hogy igenis határozottan ki merjek érte állni. Csak már most megy el.

Megbeszéltük, hogy 2 hetente találkozunk. Akkor mehetek hozzá mikor szeretnék.

Szeptemberbe meg keresünk olyan megoldást ami mindkettőnknek jó a továbbiakban.

Még mellette szól az is, hogy nagyon sok mindenről lemondott értem. És újra vállalja azt is, hogy kijön szüleim elé, pedig tudja, hogy abból botrány lesz.

De azt meg ő sem szeretné, hogy 4 hónapig ne találkozzunk.

2020. máj. 3. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!