Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ilyen fiatalon mennyi esély...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen fiatalon mennyi esély van rá?

Figyelt kérdés

A barátommal 3es fel éve vagyunk együtt. Mind ketten 16evesek voltunk mikor össze jöttünk. Ő vett észre engem elvileg nagyon megtetszettem neki. Előtte nekem meg nem volt barátom. Neki ugyan voltak barátnői de azok pár hetesek voltak. A leghosszabb 4honapig tartott nála. A lényeg hogy sok csajjal volt már dolga az ő elmondásai alapján. De egyik sem fogta meg úgy mint én akkor. A kérdésem az lenne hogy mivel fiatalon jöttünk össze és még ugye mindig csak 20evesek leszünk. Mennyi esélye van hogy félre kacsingat és meg fog unni engem egy idő után. Ha egyszer rá jönne hogy kell neki az újdonság ilyen fiatalon. Szeretjük egymást

Bár nem felhőtlen a kapcsolatunk olyan hullám völgyes. De nem bírjuk egymás nélkül. De a vdeszekedesek miatt meg jobban elkezdtem ezen gondolkozni mivan ha más után néz. Szoktam látni hogy meg néz más lányokat is ezzel nincs semmi baj nem? Ez termeszetesnek mondhato bár már ez is elkezdett frusztrálmi. Nem vagyok neki elég jó esetleg azért néz más lányokat? Ahogy telik az idő egyre inkább veszem észre hogy jobban megnez más lányokat. Nem bunkoan de észre szoktam venni. A kapcsolat elején csak rám figyelt. Nem tudom mi változik meg ilyenkor egy fiúban. Szóval szerintetek egy fiatal kapcsolatnak mennyi esélye van arra hogy vége lesz mert mást is ki akar próbálni?



2020. máj. 21. 10:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A társaságomban van egy pár, akik 16 évesen jöttek össze szintén egy buliban. Együtt vannak a mai napig, nem rég volt a lánykérés és idén esküvőt fognak tartani mindenképpen. Nyilván ritka, de létezik ilyen.


25/F

2020. máj. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az esély bármikor megvan rá, de az ellenkezőjére is. Én 19 voltam a párom 15 mikor összejöttünk, és 28 éve együtt vagyunk. De ahogy olvasgatom meg nézegetem a fórumokat, már nem úgy működnek a dolgok mint régen.
2020. máj. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Azt vettem észre, hogy a nagy vízválasztó az ilyen kamaszkorban létrejött kapcsolatoknál, mikor egyik vagy másik fél egyetemre kerül vagy dolgozni kezd, és kilép az életbe.

Olyankor kitárul előtte egy új világ, új lehetőségek nyílnak előtte. Sok kapcsolat ilyenkor szokott befuccsolni, mert valamelyik fél rájön, hogy más is van a társán kívül.

Ha viszont ezt az időszakot túléli egy kapcsolat, az elég stabilnak mondható. Ha jól értelmezem, ti most pont abban a korban vagytok, mikor az embernek kitágul a horizontja. A barátod meg épp észreveszi, hogy más csajok is léteznek rajtad kívül. Innentől kezdve rajta múlik, hogy váltani akar, vagy értékesebb vagy számára te és a meglévő kapcsolatotok.

2020. máj. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az ilyen tini szerelmek nagyon ritkán tartanak örökre. Eleve nem felhőtlen a kapcsolatotok, neked nem is volt soha más, lehet nem is gondolkodtál rajta. Borítékolom, ha leírnád egy papírra a mellette/ellene érveidet rájönnél, hogy nem is vagy jó párkapcsolatban.
2020. máj. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Szét fogtok menni, miattad. Alaptalanul bizonytalankodsz vele szembe, ezt érezi ő is és nagyon bántó.


"Szoktam látni hogy meg néz más lányokat is ezzel nincs semmi baj nem?"

Teljesen normális másokat megnézni. Te is teszed.


"már ez is elkezdett frusztrálmi. Nem vagyok neki elég jó esetleg azért néz más lányokat?"

Na és itt ömlött ki a bili. Túlzott féltékenység. Most még csak így éled meg, de ez egyre jobban fog frusztrálni, veszekedéseket szítani, amíg végül nem bírja már ki veled.

2020. máj. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az esély mindig meg van rá nem kor függő hanem a másik személyiségétől.
2020. máj. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!