Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mikor, hogyan jöttél rá, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor, hogyan jöttél rá, hogy az emberek többsége lop,csal,hazudik a párkapcsolati témákban és nem olyan a párkapcsolatosdi,amilyennek naiv kisgyerekként hitted ?

Figyelt kérdés
2020. okt. 15. 21:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Én inkább arra jöttem rá, hogy a párkapcsolat nem a kölcsönösségről szól, hanem az egyéni és önző szeretet éhségünkről. Ha ez mindkét oldalon ki van elégítve akkor oké. Ha nincs, megy a félrelépés.
2020. okt. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%

Kb 22-24 évesen. Nem egy konkrét tapasztalat volt. Igazából 18-21 évesen az első barátnőmmel voltam együtt, aztán miután szakítottunk "kimentem a piacra" és hirtelen rengeteg tapasztalat, inger ért. Ez idő alatt randiztam, nem viccelek, vagy 50-60 nővel, közülük szexeltem kb 12-vel, párkapcsolatot próbáltam volna vagy 6-7-tel. (Meg)csalás mondjuk pont nem volt benne a képben egyszer sem, de nagyon sok rossz emberi tulajdonsággal szembesültem.


Főleg az a legfurcsább nekem a mai napig, hogy a legtöbb embernek mennyire kaotikus, "folyamatosan szétesőben lévő", nem általa irányított élete van. Hagyja, hogy csak úgy megtörténjenek vele a dolgok, megtörténjen vele az élet, ahelyett hogy lennének tervei, céljai, látná mit akar az élettől és haladna egy konkrét irányba. Nem a nőket akarom szidni, de én csak őket ismerem, mivel heteró vagyok, de nagyon kevés rendben levő életű nővel találkoztam és most közel sem csak anyagilag értem a dolgokat.


26/F

2020. okt. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
54%
Óvoda. Az óvónőt a férje hozta, és az önkormányzattól a bácsi látogatta, és elvonultak az irodába.
2020. okt. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%
Nem jottem ra meg kozel 30-hoz sem, mert nem voltak ennyire elfuseralt kapcsolataim. Nyilvan aminek vege lett, ott volt indok, de semmi extra, ami miatt osszetort volna bennem barmi. Nem illettunk ossze az illetokkel, ennyi.
2020. okt. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
57%

22-24 nekem is, főleg akkor jössz rá igazán, ha a részese leszel. Elég friss, hogy a részese voltam.. más, ha a saját bőrén tapasztalja az ember, még mindig hihetetlen, mert én nem tudnék így kicseszni a másikkal. :D


24/L

2020. okt. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
96%
#2 mondjuk ez a háttértől is függ. azokban a körökben, ahol lakást kapnak az emberek középsuli után és mindenki egyetemre megy valószínűleg vannak rendben lévő életek.
2020. okt. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
96%

Soha nem voltak ilyen pocsék kapcsolataim, pedig elváltam.

N 43

2020. okt. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
95%

6. Mondtam, hogy nem csak anyagilag értem, de erre is kitérek. Az én szüleimnél is apukám óvodai udvari karbantartó, anyukám gyári munkás és ketten együtt keresnek kb 300 ezer forintot. Viszont valóban én egyetemre mentem és piacképes szakot választottam, mert ez volt számomra a kitörési lehetőség. Azt félve mondom az előző lepontozást is látva, hogy 24-25 éves koromra saját magamtól összeraktam ideiglenes külföldi munkavállalásból egy pár millió forintos pénzügyi tartalékot, hogy ne kelljen itthon hónapról hónapra élnem és állandóan a pénz miatt aggódnom. Otthonról annyival támogattak, hogy amíg egyetemista voltam tudtak adni havi 20-30 ezer forintot ami fedezte a kaja és az utazás egy részét, de ez mellett is dolgoztam diákmunkában, nyári munkában és végig koliban laktam.


A széteső életet arra értem, hogy az emberek nem csak a pénzügyeiket nem értik, kezelik, de az életük többi területét sem. Ide tartozik a párkapcsolat, a vágyaik, a saját belső démonaik, milyen hatással volt rájuk a neveltetésük és a szüleik, az egészségük, a táplálkozásuk, stb-stb. A legtöbb ember csak úgy él bele a világba és nem tudatosan csinálja ezekben a dolgokat, nem olvas ezekről, nem érdekli ezek a dolgok hogy működnek. Erre értem és ez az ami számomra nyomasztó.

2020. okt. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
47%
Én olyan 11-12 éves korom körül. Eleve a szüleim révén hamar leesett de a környezetemben is hamar átláttam ezeken. Éppen ezért már akkor kialakult bennem egy védekező mechanizmus a komoly párkapcsolatósdi ellen, és azóta se volt benne részem szerencsére. 30/F
2020. okt. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
72%
20 évesen, az első nagy szerelem végén. Az azóta eltelt idő csak megerősítette.
2020. okt. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!