Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Párkapcsolattól teljesebbek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolattól teljesebbek, boldogabbak lettetek?

Figyelt kérdés
Én ezért keresem a barátnőmet, hogy sokkal boldogabb legyek, mint most vagyok. Most is rossz volt magányosan felkelni. Nem értem hogy lehet egyedül boldognak és teljesnek lenni.
2020. okt. 16. 07:00
1 2
 1/20 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Igen
2020. okt. 16. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
91%
Én mondjuk pont nem. Minden lehettem tőle csak boldog nem. A depressziós a jelenlegi állapot, ugyanis áttaposott rajtam, kihasznált, hazudott végig, amég együtt voltunk. Szóval nekem jobb kapcsolat nélkül. Lehet valakinek bejön ez a minden happy dolog, de őszintén szerintem nagyobbat szívsz vele, mint nélküle.
2020. okt. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
83%

2-es válaszoló EGYÜTTÉRZEK!


Hasonlóképpen jártam. Jobb, hogyha többé nem látjuk egymást...


Ui: nem volt egyszerű meghozni a döntést, de SZERINTEM ÍGY FRISSÜL FEL A MARADÉK ENERGIÁM, amelyet majd más kapcsolatokra fordíthatok idővel.

2020. okt. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
92%

Talán a teljesség, tapasztalat, bölcsesség, amit kiemelnék. A boldogság szép dolog, volt minden kapcsolatomban, de az változik, kopik, eltűnik, hol van, hol nincs.

Egyedül is lehetsz boldog, teljes, DE ahhoz a belső énedet szépen fel kell tárni, meditatív hozzáállás kell és önmagad feltétlen szeretete.

Kevés embernek sikerül, de ha igen, annál nincs nagyobb boldogság és béke a lélek számára. Ott egyedüllét van, nem magány!!

2020. okt. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

A jelenlegitől igen.

N

2020. okt. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
93%
Az elmúlt 15 évben 2 olyan hetem volt amikor egyedülálló voltam, mindig is irigyeltem azokat akik szabadok!
2020. okt. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem, sőt, engem nagyon lehúztak, az utolsó különösen. A szárnyalás az elején kb 1-1,5 évig tarthatott, max. azt nevezném jónak. Aztán 3-4 év után meg szomorú véget ért, megmutatta milyen is ő valójában ha elszáll a rózsaszín köd.
2020. okt. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem, épp ellenkezőleg. Nagyon kontrollálni akart, hogy mit vegyek fel, hogyan viselkedjem és hol képzeljem el a jövőmet. Elég fojtogató volt, de amióta szakítottam vele sokkal szabadabb, boldogabb vagyok:)
2020. okt. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
77%
Ha egyedül nem tudsz boldog lenni, akkor kapcsolatban se leszel az. Sőt, csak a párodat is le fogod húzni.
2020. okt. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen HA (!!!) a megfelelő emberrel vagy párkapcsolatban akivel kölcsönösen szeretitek egymást. Ha nem akkor még boldogtalanabb leszel mint egyedül.

Tanács: ne azért kezdj párkapcsolatba hogy "legyen már végre valakim" mert nagy eséllyel mellé fogsz nyúlni. Azért legyél valakivel párkapcsolatban mert szeretitek egymást.

2020. okt. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!