Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most mi tévő legyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
4 éve tartó boldog párkapcsolatban élek. A fiú 19 éves, én 21. 1 hónapja felbukkant egy srác, aki nagyon tetszik, sőt talán szerelmes is vagyok picit. Viszont nem tudok dönteni..nagyon jó mindkettőjükkel, és a jelenlegi párommal működik a szex is meg minden..mégis ezt érzem. És az a fiú is lehet hogy ugyanígy érez. Emellett ott van, hogy a jelenlegi barátom ott volt mellettem mindenben, támogatott segített..pluszban kaptam egy szerető családot is vele együtt, illetve anya is azt mondta, hogy maradjak vele...ő az a fiú, akivel el tudom képzelni az életem, megbízható stb..az új rác viszont nem tudom lenne-e ilyen, még annyira nem ismerem. Én is tudom, hogy nem szabadna a másik srácot választani. Semmi sem volt köztünk a sráccal!! A válaszokat előre is köszönöm!

2020. okt. 14. 06:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolom nem is élted ki magad és itt vagy fiatalon egy 4 éves kapcsolatban. Ami jó állításod szerint, de mégis bejött egy zavaró tényező egy másik srác képében és ez azért elég baj, ha így megzavart egy 4 éves kapcsolatot. Ha meginogsz ennyitől, akkor lehet mégsem annyira jó a kapcsolatotok, mint gondolom, hanem az már csak megszokás a 4 évnek köszönhetően. Beszéljétek meg a dolgot.
2020. okt. 14. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben, nagyon szépen köszönöm a válaszod.
2020. okt. 14. 07:13
 3/5 anonim ***** válasza:

Inkább most válts és élj egy picit, mielőtt elköteleződsz, mint hogy egy évtized múlva azért kövess el hibát, hibákat, mert nem ismerkedtél és az első kapcsolatba fejest ugrottál.

Persze benne van a pakliban, hogy elvesztesz egy nagyszerű srácot, társat.

Én nem tudok ilyen távlatokban gondolkodni, hogy az első nagy szerelem és többet semmi. De ha te igen, akkor ne legyél csaló.

Szakíts és élj egy kicsit.

2020. okt. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amit ma nem becsűlsz holnapra már mind az ördögé...
2020. okt. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó ezt hogy érted, ha nem gond hogy megkérdezem?
2020. okt. 15. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!