Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy nő szerelmet vall...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő szerelmet vall nekem hogyan legyek vele elég érzékeny?

Figyelt kérdés
33f

2020. szept. 4. 20:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Akarsz tőle valamit? Ha igen akkor menj bele ha nem akkor meg légy tapintatos
2020. szept. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Veszed a lapot, kedveled őt? Akkor találkozgassatok.

Ha nem érdekel, akkor mondd azt, hogy van kapcsolatod más nővel, vagy találj ki más ürügyet.

2020. szept. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Most mi a cél?
2020. szept. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Bizonytalan vagyok.
2020. szept. 4. 21:38
 5/11 anonim ***** válasza:
65%

A válaszolók adtak ötleteket. Egyik sem felel meg?

Nézd, ő megmondta, amit érez. Fogadd a közeledését, aztán vagy megkedveled (és minden OK), vagy nem lesz szimpatikus, akkor meg barátként szétváltok.

Ffi.

2020. szept. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
és még a melódban (bérkommentelő, bértroll) is gagyi vagy. :D
2020. szept. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

De ha megmondom neki öszintén, hogy én nem vagyok szerelmes ezzel fájdalmat okozok neki, de öszinte akarok lenni. Hogyan legyen a férfi egy ilyen helyzetben érzékeny és tapintatos?


Persze nőként egy ilyen helyzet megoldása megint csak könnyebb, mert egyszerűen elutasítják és elhajtják a férfit és elküldik a fenébe is ha még tovább próbálkozik...

2020. szept. 4. 21:59
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Hát, ha megmondanád neki, hogy nem vagy szerelmes (belé), rettentően leégne a szégyentől, hogy kikosaraztad. Megismétlem: kezdj el vele szórakozni, aztán idővel leléphetsz, közben csinálj olyan dolgokat, amiket tudtoddal nem szeret, így kiábrándul belőled és nem fáj majd neki annyira a szakítás.

Jobb ötletem most nincs.

Ffi.

2020. szept. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Pedig el kell hajtani, a fenébe is el kell küldeni ha tovább próbálkozik. És ha elhajtod akkor le kell mondanod róla örökre.

Ha nem akarnak tőlem semmit akkor rosszabb ha hitegetnek vagy szórakoznak velem úgy ahogy a 8-as javasolja, de nyugodtan hitegesd magad a "nőknek könnyebb" marhasággal (ugyanolyan rossz ha nem olyan palit kell visszautasítani aki a faszaról küld képet).

27 n

2020. szept. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Jobb ötletem most nincs."


Ennél rosszabb se lehetett volna...

2020. szept. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!