Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, hogyan érintene titeket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, hogyan érintene titeket, ha egy lány elsírná magát, miután szerelmet vallottatok neki?

Figyelt kérdés

A kérdés csak elméleti jellegű.

Nem szeretnék belemenni a részletekbe, a lényeg az, hogy számomra a világ legnagyobb kincse lenne egy olyan ember, aki elfogad és szeret, ahogy vagyok. Elhinni sem tudnám, hogy velem történik ez az egész. Biztos vagyok abban, hogy nem lennék képes úgy reagálni, mint egy ilyen helyzetben elvárt lenne, valószínűleg rendesen be is könnyeznék (pedig egyébként tipikusan az a fajta vagyok, akit soha senki nem lát sírni).

Miképpen reagálnátok le egy ilyet?



2016. aug. 24. 05:32
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Nyilván mesébeillő, de egy picit úgy látom mintha egy álomvilágban élnél. Szoval ha lesz egy lány aki nem fog sírni nem azt jelenti, hogy nem szeret....
2016. aug. 24. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Ez túl szép, hogy igaz legyen, de ha mégis megtörténne, én nagyon örülnék neki, hogy ennyire mélyen érinti, és szerintem az egyik legszebb emlékem lenne.
2016. aug. 24. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%

Első, a kérdező lány :D

Amúgy én tuti homlokon puszilnám, és megölelném :)) 23/F

2016. aug. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
Valószínűleg én is sírva fakadnék, hogy úristen megint mit rontottam el? :D
2016. aug. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
38%
Mindenképp csodáaltosan esne, főleg, ha viszonozza is az érzelmeimet. Megölelném szorosan, hosszasan, majd letörölném a könnyeit a csókjaimmal. :P
2016. aug. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
tetszene
2016. aug. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#1, miért élnék álomvilágban? :D Én is attól tartok, hogy valamit nagyon félreolvastál.

Szerintem nincs ebben semmi "túl szép", sejthetitek, hogy nem egy teljesen normális lány vagyok, akit nem ért semmiféle komoly trauma az életben, és aki világéletében megkapta azt a szeretetet, amire szüksége volt. Épp ellenkezőleg. Van pár defektem, amiről pontosan tudom, hogy sok embert elijeszt.

Kiegészítésképp írom (csak mert látom, hogy felmerült a kérdés), hogy akkor fakadnék sírva, ha viszonoznám a srác érzéseit, de elég valószínű, hogy így lenne. Biztos, hogy én is beleszeretnék, amennyiben kijönnénk egymással és azt érezném, hogy fontos vagyok neki és őszintén törődik velem. Nem érdekelne a családi háttere, az anyagi helyzete, a társasági élete, a kompetenciái, sőt, még a külseje is csak minimálisan. Tudom, hihetetlenül hangzik, de egyszerűen annyi szaron keresztülmentem már, hogy ez az értékrend alakult ki bennem az évek során, hiszen ráébredtem, mit igénylek igazán.

Köszönöm szépen a válaszokat, van köztük nagyon szívmelengető is.:D

2016. aug. 25. 01:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!