Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti hogyan vallottátok be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan vallottátok be valakinek, hogy szerelmes vagy belé, vagy hogy tetszik?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A legjobb barátom (lány) tetszik nekem, De szerintem én inkább szerelmes lettem belé...


Hogy mondjam el? Ti hogyan csináltátok, és mi lett a következménye?


Köszi. 15/F



2015. márc. 15. 08:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Nme érdemes hidd el
2015. márc. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Sehogy
2015. márc. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Eloszor is, probalj meg rajonni,hogy vajon o hogy erezhet. Nem lenne ertelme elmondani neki, ha egyertelmu,hogy o baratkent tekint rad. Akkor csak a baratsagotok banna. Es abbol hogy most mindenki pl azt irja hogs jaj nagyon jol sikerult,azota is egyutt vagyunk vagy mittudomen, nem lehet leszurni hogy veled is ez lesz-e. Valamelyik igy sikerul,valamelyik ugy:)
2015. márc. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ajaj, te 15 évesen nem valószínű, hogy szerelmes lettél, meg hogy tudod, mi az, szerelmesnek lenni. Mint ahogy te is írod, "inkább szerelmes lettem", tehát se sem vagy biztos benne,hogy az vagy-e. Ne mondjál semmit neki, inkább foglalkozz a tanulással, ráérsz még a lányok közelébe kerülni, 17-18 évesen is, ill. még akkor is korai.
2015. márc. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
15 évesen csak olyanokat mondtam, hogy örülök neked, meg hogy fontos vagy nekem, stb. Ezekben minden benne van, mégis többféleképpen értelmezhető.
2015. márc. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ezaz, hogy néha én sem tudom...

Több könyvben is utánna olvastam, meg neten is keresgéltem, hogy hogyan lehet különbséget tenni a szerelem és a tetszés között..


Inkább a szerelem, mivel hogyha belegondolok, le tudnám élni vele az egész életemet...micsoda olyan érzés ez, mint a nagy Ő. Tudom, az altalabban később jön, mint nálam, 15 évesen, de akkor is...

2015. márc. 16. 17:23
 7/7 anonim ***** válasza:

Hogy hogyan vallottam be en a fiunak?

Levelben,facebookon,versben,rajzban.Ertekelte a kreativitasom,de nem nagyon jott ossze...

Gondold at ezt,hogy tenyleg szereted e annyira hogy kepes legyel felaldozni azt a legjobb barat erzest (igy is lehet a legjobb baratod,de azert neki nem tussz majd panaszkodni rola,tanacsot kerni ha ossze vesztel vele stb),meg ha lesz valami koztetek,es szetmentek akkor egy nagyon fontos baratot,es a szerelmedet veszited el.Puhatold ki hogy tetszik e neki most valaki.En el tudnam kepzelni hogy egy bizalnas baratoddal megbeszeled hogy felelsz vagy mersz kozben direkt vele kelljen valami feladatot teljesitened (csok),hisz ha ettol benne megindulnak az erzesek akkor elkezd kozeledni,ha meg nem akkor meg, megprobaljatok elfelejteni:)

Remelem segitettem,drukkolok!:)

2015. márc. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!