Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Éltetek már sokkal fiatalabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éltetek már sokkal fiatalabb fiúval tartós kapcsolatban? Mitévő legyek?

Figyelt kérdés
27 éves vagyok, megismerkedtem a strandon egy fiúval. Ő is a baráti társaságaval volt kinn, én is az enyémmel. Nagyon jól elvoltunk egész nap, mikor szóba került, hogy tavaly érettségizett először nem is akartam elhinni, mert legalább 25-nek kinéz, de mint kiderült csak 19 éves. Mindig pár évvel idősebb barátaim voltak, ő viszont sokkal érettebbnek tűnik a szokásos 19 éves kisfiúknál. Vasárnap óta beszélgetünk, egyre jobban vonzódom hozzá, de mégis bennem van, hogy van köztünk 8 év. Aki élt már ennyivel fialtalabbal hosszútávú kapcsolatban, az leírhatná nekem a tapasztalatait. Olyan dolgoktól kíméljetek, hogy pár éven belül biztosan gyereket és esküvőt akarok, mert ez egyelőre nem prioritás számomra.
2020. júl. 16. 08:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Próbát mindenképp megér, régen is voltak 60 évre szóló házasságok.

És nem biztos, hogy a klasszikus "még nem tombolta ki magát" eset érvényesül nála is.

8 év meg nem olyan nagy idő, persze ha nem 14 évesen tervez valaki. :D

2020. júl. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ismerőseim vannak hasonló korkülönbséggel. Bár nem tudom hány évesen jöttek össze. Mert ugye sokat számít a korkülönbségben az ember életszakasza. Pontosabban a pillanatnyi korosztálya.
2020. júl. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Valahogy nehezen hiszem el, hogy egy felnőtt, dolgozó nő fel tudna nézni egy 19 éves iskolásra. De ha tetszik neked akkor nyugodtan próbáljátok meg.
2020. júl. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Hát én 21 éves dolgozó normális komoly férfi vagyok akinek már van saját háza is. Jól is nézek ki, humoros is vagyok de a múltkori társaságban 24-25 évesek voltak de nekik túl fiatal vagyok. :P

Tehát a korosztály csak egy szám sok esetben. Ha 19 éves de már él olyan életet mint mondjuk egy 25 éves és a személyiségén is látszik akkor szerintem nincs probléma.

Ha még bulikázik meg ilyenek akkor már kétesebb a dolog.

2020. júl. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Minden páromat egyenrangú társként kezeltem, vele sem tennék másként. Egyébként 1 éve ő is dolgozik.
2020. júl. 16. 08:42
 6/12 A kérdező kommentje:
Nekem sincs még saját lakásom (albérletben élek), ahogy neki sem. Nincs 25-30 millió Ft-om, amennyibe egy átlagos ingatlan kerül, de ez soha nem volt szempont társkeresésnél. Őszintén szólva elég hihetetlenül hangzik, hohy 21 évesen sajá lakásod van, megoszthatnád hogy sikerült mindezt anyagilag elérned.
2020. júl. 16. 08:49
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha szimpatikusak vagytok egymásnak próbáljátok meg, mi veszítenivalótok van? Én azt látom,hogy a mai világban simán működnek a korkülönbséges kapcsolatok, szinte bármilyen korosztályban.

Ha mégsem működik, békében elváltok.

2020. júl. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
7-es válaszoló vagyok. Miért gondolkodsz egyébként rögtön hosszabb távon? Ismerkedtek,aztán valamit majd hoz a sors!
2020. júl. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Mindenkivel komoly szándékaim vannak és hosszútávra tervezek, nem egy rövid nyári kalandra vágyom. Egyéjszakás kapcsolatokból is úgy érzem, hogy elég volt, kinőttem belőlük.
2020. júl. 16. 08:55
 10/12 anonim ***** válasza:
9# Remélem ezt a srác is elmondhatja magáról. Ha kicsit rafináltabb akkor simán mondhatja azt amit hallani akarsz. Szóval azért állj egy kicsit szkeptikusan a helyzethez.
2020. júl. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!