Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Éltetek már sokkal fiatalabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éltetek már sokkal fiatalabb fiúval tartós kapcsolatban? Mitévő legyek?

Figyelt kérdés
27 éves vagyok, megismerkedtem a strandon egy fiúval. Ő is a baráti társaságaval volt kinn, én is az enyémmel. Nagyon jól elvoltunk egész nap, mikor szóba került, hogy tavaly érettségizett először nem is akartam elhinni, mert legalább 25-nek kinéz, de mint kiderült csak 19 éves. Mindig pár évvel idősebb barátaim voltak, ő viszont sokkal érettebbnek tűnik a szokásos 19 éves kisfiúknál. Vasárnap óta beszélgetünk, egyre jobban vonzódom hozzá, de mégis bennem van, hogy van köztünk 8 év. Aki élt már ennyivel fialtalabbal hosszútávú kapcsolatban, az leírhatná nekem a tapasztalatait. Olyan dolgoktól kíméljetek, hogy pár éven belül biztosan gyereket és esküvőt akarok, mert ez egyelőre nem prioritás számomra.
2020. júl. 16. 08:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Számomra fura az,hogy mindenkivel hosszútávra tervezel. Végül eddig nem jött össze...

Az egyéjszakás és a hosszútáv között azért van különbség.

Én se vagyok híve az egyéjszakásnak, de nem rögtön úgy indítom az ismerkedést,hogy csak akkor ha abból komoly, hosszútávú kapcsolat lesz.

Ez van aki számára riasztó, főleg ha 19 éves...

2020. júl. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

A 3 napja ismerés és az együttélés közt azért olyan 3-4 év kellene elteljen.

Mi tévő legyél? Járjál vele pár évet, mielőtt együtt élnétek!

2020. júl. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!