Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mitévő legyek ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitévő legyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

1 hónapja kezdtem egy munkahelyen.Van egy kollegám, aki nagyon tetszik. Kapcsolatban vagyok én is és ő is.Többször vele álmodtam már , nagyon vonzódom hozzá.Minden nap beszélünk( messengeren is) de semmi olyanról, inkább csak barátilag, bár néha mintha félreérthetően írna és sokat törődik velem( hogy jól menjen a munkán stb, mindenben segít) és jókat beszélgetünk mindig.

Nem tudom hogy kezeljem ezt a helyzetet, tegnap álmomban szenvedélyesen csókolóztunk,aztán megbánta és otthagyott, maradt a barátnőjével.

Mi tévő legyek? Egyre jobban tetszik.

Èn 22/L ő 30 /F



2020. júl. 10. 20:23
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Szóval nem tudom mitévő legyek, nem merem neki elmondani mert azt sem tudom, hogy ő is így érez-e.... lassan kezdek szerelmes lenni ha ez így folytatódik....
2020. júl. 10. 20:26
 2/15 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy 2 éve vagyok kapcsolatban és eddig nem volt ilyen hogy bárki más megtetszen vagy vonzalmat érezzek bárki más iránt is.Ez egy teljesen egyedi eset most....Rég ereztem ehhez hasonlót....
2020. júl. 10. 20:35
 3/15 anonim ***** válasza:
Figyelj! Ő is érez irántad valamit, ha ír. Viszont, nem érdemes belemenni. De hát azok a fránya ösztönök.
2020. júl. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű.

Ha szereted a barátodat, megszakítod a kollégáddal a haverkodást és szigorúan csak a munkahelyen beszélgetsz vele szigorúan csak munkáról. A párkapcsolatodon pedig megpróbálsz javítani, mert valami nagy gikszer van, ha kezdesz más iránt is érezni.

Ha nem szereted a párodat, nem akarod helyrehozni a dolgokat, szakítasz vele. Benne van a pakliban, hogy a kollégád nem is fog komolyabban lépni feléd vagy csak meg akar dugni. Itt megint önállóan meghozod a döntést, hogy mit szeretnél, de legalább már szingli leszel és te nem bántasz meg senkit.

2020. júl. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Kb 2 éve belebonyolódtam egy munkahelyi kapcsolatba, és fel is rúgtam az akkorit az élettársammal. Meg ugyan nem bántam a tettemet, de amit bent kaptunk az egyáltalán nem volt kellemes. Kollégák folyton kavartak, meg vádaskodtak, hogy kivételezek vele, ez meg azért rendesen megmérgezte az egész kapcsolatot. Idővel meg a barátnőm elkezdett minden nőre féltékenykedni akinek a gépét javítottam, és közben beszélgettem. Így befejeztük, mert azt az állapotot már nem lehetett elviselni. Idővel meg le is számolt, de még az új barátnőmnél is próbált besározni, pedig akkor már 1 hónapja külön voltunk.
2020. júl. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Dettó. Mi február óta chatelünk, elég durva mostanra a beszélgetés. Mostanában erőlteti a videós beszélgetést, nemcsak a hívást. Én megfogadtam hogy elfelejtem. Mert vagy elfelejtem, vagy szerető leszek. Más kimeneteli lehetőség nincs. Én meg nem leszek szerető, szóval....

Egy évet adtam magamnak, hogy túllegyek rajta

2020. júl. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
3-as biztos vagy benne hogy ő is így érez ezèrt szokott írni?
2020. júl. 10. 20:57
 8/15 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Mi másért? Biztos nem azért mert közömbös. Biztos érez, de lehet hogy szimpla kéjvágyat...
2020. júl. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Igen. Valamit érez. Ha mást nem hát bizsergést a gatyájában. 1 hónap még kevés idő egy új munkahelyen. Lehet, hogy mielőtt odamentél egy pár újoncot megrántott.
2020. júl. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
6-os sajnálom :( mi 1 hónapja ismerjük egymást és beszélünk, de már az eleje óta érzem hogy vibrál a levegő, mostanra ez elég durva lett részemről....csak nem tudom ő hogy érez, lehet hogy csak szimplán barátkozni akar :(
2020. júl. 10. 21:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!