Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, ti örülnétek, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti örülnétek, ha a barátnőtök azzal állna elő, hogy "fordított napot" akar tartani?

Figyelt kérdés

Ő visz el titeket randira mondjuk egy elegáns étterembe, mindent ő fizet, azt rendeltek, amit akartok.

Vagy vásárolni visz, bármit megvesz, amit kértek tőle.

Kocsival visz ide-oda, drága ajándékokat vesz.

Vagy akár utazás, wellness, más drágább program is szóba jöhet, mindent ő áll, mindenben a ti kedvetek szerint dönt.



2020. szept. 10. 18:34
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
Szval te azt szereted ha igy banik veled a pasid?? Jezus
2020. szept. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Látom, nem sikerült elolvasni a válaszaimat. :D Sebaj.
2020. szept. 10. 19:40
 23/31 anonim ***** válasza:
A hétköznapi emberek nem így élnek, vagy nem tudod?
2020. szept. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
Mi sem így élünk, de nekem lenne rá keretem, részben legalábbis. Szerintem kár lenne csak azért nem élvezni az életet, mert ő nem tud vinni engem. Felesbe is nehéz lenne.
2020. szept. 10. 19:44
 25/31 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
"A szexben max annyi változás, hogy dominánsabb és elvárja, hogy megtedd, amit akar, ellenkezés nélkül" Nálatok ez a normális szexuális dinamika? Hogy kuss van a nőnek és kb a nőre erőszakolja magát? Hm.... Ezt jelenti felétek férfinak lenni? lol. sad.
2020. szept. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
A világ ilyen, ez van.
2020. szept. 10. 20:20
 27/31 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
EGYMÁST hordozzátok a tenyereteken! És ne méricskéljétek, ki mit mikor kinek adott. Így talán alkalmatok lesz megélni a szerelmet olyannak, amilyen...
2020. szept. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Én passzolnék. Nem érezném férfinak magamat.
2020. szept. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 peca1000 ***** válasza:
30%

A neoliberalizmus, genderizmus, vadfeminizmus eredményét lehet látni a kérdező személyében.


Neked ilyen elképzelèsekkel nem lesz normális pasid.


Ha mákod van, találsz egy szolgalelkű, csóró szerencsétlent.

2020. szept. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Nálunk nem így nézne ki egy fordított nap. Egyikünk se szereti a kérdésben felsorolt programokat, így nem örülnék.
2020. szept. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!