Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem beszélünk többet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aruka kérdése:

Miért nem beszélünk többet a sérült emberekről?

Figyelt kérdés

Történt velem egy olyan dolog, ami kissé összezavart, és nem tudok másra gondolni.

Tegnap a barátnőmmel elmentünk szórakozni, és az elején elég lapos volt a hangulat, én pedig általában mindent megteszek, hogy jól érezzük magunkat, úgyhogy 1-2 ital után felbátorítottam, hogy táncoljunk (csak ketten voltunk a teremben).

Egy idő után elég jól elkezdtünk népesedni, és észrevettem azt a kerekesszékes srácot, aki már akkor felkeltette az érdeklődésemet, amikor csak felfedeztük a helyet, és a kóválygás közben éreztem, hogy ő is észrevett engem.

Odajött hozzánk,megdicsérte, ahogy táncolok, és ő is becsatlakozott.

Nehéz volt mindkettőjükre figyelni, összekovácsolni hármunkat úgy, hogy tele voltam kérdésekkel, miközben próbáltam átadni magam a zenének.

Egyedül jött, amihez nagy bátorság kell, és talán az is, hogy nem tudja elfogadni a helyzetét.

Érdekelt, hogy valóban jól érzi-e a magát, vagy csak magára erőltet valamit, amivel talán jobban be tudna illeszkedni.

Szerettem volna megismerni, megérteni, de a fiúkkal való kapcsolatom, és a hozzáállásom is elég.. döcögős

Úgyhogy nem lett belőle semmi.

Azt álmodtam az éjjel, hogy az útról letérve zuhanok lefelé a kocsiban ülve, és bár túlélem, a kórházból kikerülve nagyon lassú, és gyenge a mozgásom. Ahogy anyuék támogattak sétálás közben, csak arra tudtam gondolni, hogy mi értelme van az életemnek, ha még táncolni sem fogok tudni?

Persze, sarkalatos, de ez egy álom volt csupán.

Tehát.. Szeretnék erről a témáról beszélgetni veletek, hogy mit gondoltok, hogy ti mit értetek ebből, és hogy milyen a hozzáállásotok ezzel kapcsolatban.



2020. júl. 19. 14:34
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Kérdező. Itt van egy kerekesszékes, egy vak. Plusz más érintett is. Akiknek az élethelyzete állítólag érdekel. Ehhez képest, még egyiket sem szólítottad meg. :D

Szóval, szerinted, miért érzem úgy?

2020. júl. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:

Azért érzed úgy, mert szeretnél annak beállítani, ami nem vagyok.

Ha kicsit visszaolvasol, láthatod, hogy a magányos kerekesszékesnek is tettem fel kérdéseket, és a vak hozzászólóval is beszéltem. Bár nem kell kiemelni senkit külön, mert minden hozzászóló üzenetére reagálok, ha már veszik a fáradtságot, és próbálnak közelebbjuttatni a témához. :D

2020. júl. 20. 15:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!