Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem beszélünk többet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aruka kérdése:

Miért nem beszélünk többet a sérült emberekről?

Figyelt kérdés

Történt velem egy olyan dolog, ami kissé összezavart, és nem tudok másra gondolni.

Tegnap a barátnőmmel elmentünk szórakozni, és az elején elég lapos volt a hangulat, én pedig általában mindent megteszek, hogy jól érezzük magunkat, úgyhogy 1-2 ital után felbátorítottam, hogy táncoljunk (csak ketten voltunk a teremben).

Egy idő után elég jól elkezdtünk népesedni, és észrevettem azt a kerekesszékes srácot, aki már akkor felkeltette az érdeklődésemet, amikor csak felfedeztük a helyet, és a kóválygás közben éreztem, hogy ő is észrevett engem.

Odajött hozzánk,megdicsérte, ahogy táncolok, és ő is becsatlakozott.

Nehéz volt mindkettőjükre figyelni, összekovácsolni hármunkat úgy, hogy tele voltam kérdésekkel, miközben próbáltam átadni magam a zenének.

Egyedül jött, amihez nagy bátorság kell, és talán az is, hogy nem tudja elfogadni a helyzetét.

Érdekelt, hogy valóban jól érzi-e a magát, vagy csak magára erőltet valamit, amivel talán jobban be tudna illeszkedni.

Szerettem volna megismerni, megérteni, de a fiúkkal való kapcsolatom, és a hozzáállásom is elég.. döcögős

Úgyhogy nem lett belőle semmi.

Azt álmodtam az éjjel, hogy az útról letérve zuhanok lefelé a kocsiban ülve, és bár túlélem, a kórházból kikerülve nagyon lassú, és gyenge a mozgásom. Ahogy anyuék támogattak sétálás közben, csak arra tudtam gondolni, hogy mi értelme van az életemnek, ha még táncolni sem fogok tudni?

Persze, sarkalatos, de ez egy álom volt csupán.

Tehát.. Szeretnék erről a témáról beszélgetni veletek, hogy mit gondoltok, hogy ti mit értetek ebből, és hogy milyen a hozzáállásotok ezzel kapcsolatban.



2020. júl. 19. 14:34
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
70%
Keresd meg ezt a srácot. Dolgod van vele.
2020. júl. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
78%

Mondjuk, ha egyedül volt nem gondolnám, hogy ne fogadta volna el a helyzetét. Aki olyan az nehezen oldódik fel annyira, hogy mondjuk oda menjen hozzátok vagy egyáltalán társaság nélkül menjen egy szórakozó helyre.


Szintén egy kerekesszékes srác...


Az egyesnek igaza van, ha tudod keresd meg a srácot.

2020. júl. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
58%
1+ Ha emlékezetem nem csal van valamilyen központi szervezetük, ha másképpen nem találod meg. Itt is a Gyíkon biztos van zárt közösségük-lásd a 2-est, kérd meg, hogy segítsen neked.Elmentél egy olyan lehetőség mellett ami számodra sorsfordító.
2020. júl. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm a válaszokat! :D

Másodszor.. Ha jobban belegondolok, kell egy egészséges önbizalom ahhoz, hogy valaki egyedül menjen szórakozni, úgyhogy igazad lehet 2-es.

Az, hogy megkeressem.. Gondoltam rá, hogy egyedül visszamegyek arra a helyre jövő héten, vagy amikor lehetőségem adódik rá.

De nem vagyok olyan egyszerű, és határozott,hogy felkeressem. :)

Továbbra is várom a válaszokat, leveleket ezzel a témával kapcsolatban. ^^

2020. júl. 19. 15:12
 5/32 anonim ***** válasza:
39%

Miért kéne többet beszélni?

Ember, mint mindenki. Ha kíváncsi vagy rá, keresd meg. :)

Én értelmi sérülteket gondozok.

Egy "sima" mozgás korlátozott "fel sem tűnik".

2020. júl. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
67%
4 Ne légy mulya:D Vedd kezedbe a dolgokat. Sorsfordítás 1 v.2 van egy ember egész életében.És mivel ő már kezdeményezett, így nyert helyzetben vagy, igy már tudsz lépni.
2020. júl. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

Mert ez a téma még itt, ezen oldal tulajdonosai számára is tabu.


Konkrétan emlékszem egy kérdésre, amikor egy anyuka feltett egy kérdést, hogy a szellemileg épp, de testileg sérült kamasz fiát, akinek annyi esélye becsajozni, mint nekem megnyerni a lottó ötöst 3X, elvigye-e, etikus-e elvinnie, egy "aktív szexuális segítő" hölgyhöz, mert a fejlesztő intézetben több srác, a személyzet tudtával jár...na jó, vitetik magukat.

Na azt a kérdést például törölték. Pedig érdekes volt, és a megfogalmazásából le lehetett venni, hogy nem kamu trollkodás, és tényleg egy nő, egy anya írta. Kíváncsi lennék pedig a válaszokra.

2020. júl. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
*igy már tudsz lépni.Igy a nőiességed simán megmarad..Nem leszel kezdeményező liba.. A srác már lépett.:D
2020. júl. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
67%
Erős jellemre vall, hogy ezt kipróbálta az illető, és (számomra) örömteli, hogy érdeklődsz ezen dolgok iránt. Én is érintett vagyok egy szinten, de nem merek közösségbe menni, pláne nem hasonló helyekre, így marad a net, a munka, és a magány. Fura a társadalom hozzáállása ehhez a témához, és már eltelt sok év pl.: 1989 óta, de nagy változás mégsincs. Pedig fejlődünk.
2020. júl. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

Azért kell erről többet beszélni, mert mindent meg kell érteni ahhoz, hogy a számunkra legmegfelelőbb módon tudjunk hozzáállni az adott dologhoz.


Igen, tudom, hogy már léphetnék, miután kezdeményezett, és megtarthatnám a nőiségemet, de nem erről van szó, nem ez az ami visszatart. :D


7-es, tényleg érdekes kérdést vetett fel a hölgy, és érthetetlen, miért került törlésre.. Az oldal pont arról szólna, hogy ,, amit máshol nem mertél, itt megkérdezheted"..


9-es, hogy látod, milyen a társadalom hozzáállása? Miért választod inkább a magányt?

2020. júl. 19. 15:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!