Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Baj ha nem szeret más emberekr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha nem szeret más emberekről beszélni, pletykálni, mesélni?

Figyelt kérdés

Ne értsetek félre, én se vagyok pletykás, de a barátomnak elszoktam mondani pl. h x és y összejöttek, pedig szerintem nem kéne, mert nagy a korkülönbség bla bla

ekkor ő erre úgy reagál, hogy meghallgat, de nem nagyon érdekli. ha rákérdezek h nem érdekel? akkor azt mondja, hogy az ilyen jellegű dolgok nem

2,5 éve vagyunk együtt.


2019. aug. 24. 00:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha téged ez nem zavar, akkor nem baj.

Szerintem meg érthető. Tudom, a legtöbb ember szereti más szennyesét teregetni, de mindenkinek van elég baja, miért érdekelné másé?

2019. aug. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Engem picit zavar, ment én meghallgatok tőled mindent. :)
2019. aug. 24. 00:19
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Talán mert értelmesebb elfoglaltsága is van, mint más emberekről pletykálni?

Meghallgat, ezen kívül mi kell még?

Jobb témád nincs?

Én ugyan nő vagyok, de engem sem érdekelne, sőt, ha a páromnak kb ez lenne az egyetlenegy témája, komolyan elgondolkodnék, mit keresek mellette.

Úgy vagyok vele, hogy mindenki a saját portája előtt seperjen, nyilván oka van annak, ha valakik együtt vannak, nem tudon milyen alapon döntöd el TE, hogy nem illenek össze? Pláne, ha nekik így jó.

Kicsit fel kellene nőni, nemcsak felnőttesdit játszani.

És főleg : értelmesebb témákat keresni az életben, mint másokról pletykálkodni.

2019. aug. 24. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez a srác egy értelmes,normális ember. Szerintem a mások dolgaival való foglalkozás az a maunika só szinvonala kb. Meghallgat téged,mert szeret. Tök korrekt pasi, becsüld meg őt.
2019. aug. 24. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem baj.Ritka az ilyen normális ember.
2019. aug. 24. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"Ne értsetek félre, én se vagyok pletykás, de a barátomnak elszoktam mondani pl. h x és y összejöttek, pedig szerintem nem kéne, mert nagy a korkülönbség bla bla"


Ez pedig pletyka akárhogy szépitjük.

Énsem szeretek más életén, döntésein csámcsogni. Dobtam már ki ezért barátot is, társat is, hozzátartozót is. Tudod, aki neked pletykál, az rólad is.

2019. aug. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, változtatni fogok ezen. :)
2019. aug. 24. 13:54
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Tudtad, hogy A Jupiter a legnagyobb bolygó?


A fenti nem földhöz ragadt.


Tudtad Manci összejött Bundással, vaú.


Ez földhöz ragadt.


A vas olvadáspontja 2000 Celsius. (és? vasat akarsz olvasztani?)


De mi a célod azzal, hogy ilyet mesélsz neki? Együtt szidni Manci nénit, mert kihágó viselkedése. Sokkal jobban tennéd, ha milyen napod volt, minden kérdés róla szóljon, kutyát nem érdekli Manci. A pletyka éhséget barátnőkkel lehet kielégíteni, nem a férjjel.

2019. aug. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!