Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mennyire vagytok elfogadóak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyire vagytok elfogadóak ha transznemű emberekről van szó?

Figyelt kérdés

Csak elméleti jellegű kérdés.


Képesek vagytok egy transznemű lányt/nőt lányként/nőként kezelni?


Képesek vagytok egy transznemű fiút/férfit fiúként/férfiként kezelni?


Ha igen, miért? Ha nem, miért nem?


2018. máj. 10. 19:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
66%

Igen, képes vagyok.


És miért? Mert ezt ők választották. És meg egy igazán elfogadó ember vagyok.

2018. máj. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
82%

Nem találkoztam még velük. Emberként kezelném őket, ahogy mindenkit.


Ismertem olyat, aki néha fiúnak és néha lánynak érezte magát. Egy másik pedig egyiknek se, nemtelennek. Ezeket nem tudtam hova tenni, ettől függetlenül rendes emberek, és ugyanúgy kedvesen bántam velük, ahogy ők velem.

2018. máj. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
74%

Abszolút elfogadó vagyok, ha egy transznemű férfi kinyitja nekem az ajtót ugyanúgy megköszönöm.


A rossztestbe születésben nem hiszek, nem jönnék össze férfivá operált nővel(ha egyáltalán van ilyen), de teljesen megértem, hogy másikneműnek érzik magukat és mivel változtatni nem tudnak az érzésen, csak a testükön, így azt teszik. Én is ezt tenném szerintem, ha a helyükben lennék.

2018. máj. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
38%
A transzneműség nem más, mint identitászavar. A b_zipropaganda előtt ilyen nem létezett. Igazából csak sajnálom a "transznemű" embereket, meghülyítették őket.
2018. máj. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
73%

Nem tudom hogy kezelni tudom-e mert nem volt még alkalmam megtapasztalni.

Illetve van egy transznemű akit látásból ismerek (alapból srác) de őt rettentően idegesítőnek tartom de NEM azért mert transznemű. Az alapvetően nem zavar.

Hanem mert egy feltűnősködő, beképzelt alak aki egyfolytában nyávog. Na én ettől vagyok ki. Az hogy ő hogyan érzi magát nem különösebben érdekel.

2018. máj. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
75%
Nekem mindegy, hogy transznemű-e a partnerem, feltéve, ha békében van magával. Jártam olyannal, aki felvállaltan transz volt, meg olyannal is, aki nem vállalta, utóbbival sokkal nehezebb volt.
2018. máj. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
23%

#4

Ezt a sztorit a b_zipropaganda melyik szakaszába helyeznéd?


[link]

2018. máj. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
55%
#7 Ugyanúgy kitaláció, mint a transzneműség. Arról nem is beszélve, hogy a hermafrodita teljesen más, mint a transznemű. A hermafroditizmus testi rendellenesség, és azt jelenti, hogy az illetőnek (születésétől fogva) férfi és női nemi szervei is vannak. A transzneműség pedig, mint már írtam, identitászavar.
2018. máj. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
85%

Ez felnőtt párkapcsolatok témakör, szóval gondolom ez az elfogadás itt a randizást jelenti.

Ebben az esetben a válaszom az, hogy nem vagyok az.

Az ember szexualitását nem az fogja meghatározni, hogy a másik embernek mi van a fejében, meg hogy milyen ruhát húz, hanem az, hogy milyen testbe született.

Ha valaki férfi testbe születik, akkor ő férfi, még hormonszedés és operáció után is és így a legnagyobb esélye a hetero/bi nőknél lesz, míg aki nőnek született, az nő marad. (Más kérdés, hogy az átlag embereknek nem jön be a külső nagy mértékű eltorzítása, legyen szó egész testet befedő tetoválásokról, kóros soványságról/kövérségről, implantátumokról, vagy arról, hogy megpróbálod átszabni magad úgy, hogy a másik nemnek nézz ki)

Továbbá ez már csak személyes vélemény, de azért sem jönnék össze transz emberrel, mert nagyon különbözik a világnézetünk. Nem támogatom azt az ideológiát, miszerint a testünkön kívül bármi más (ruhák, viselkedés, sztereotípiák) meghatározhatja a nemünket, így nem is tudnám elfogadni, hogy az illető a másik nemnek vallja magát.

2018. máj. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 peca1000 ***** válasza:
78%
Messziről elkerülöm őket. Szürreális, és beteg látvány férfit női ruhában látni, és úgy is viselkedni. Műtheti magát akárhogy, látszik, hogy előtte faszi volt, és a hangján is hallani. Egyszer kellett muszályból beszélnem egy ilyennel, vett tőlem számítógép házat. Látta rajtam, hogy úgy nézek rá, mint egy torz valamire, viszolyogva. De hát ha valaki az utcára így öltözik, az számoljon ezzel
2018. máj. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!