Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mennyire vagytok elfogadóak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyire vagytok elfogadóak ha transznemű emberekről van szó?

Figyelt kérdés

Csak elméleti jellegű kérdés.


Képesek vagytok egy transznemű lányt/nőt lányként/nőként kezelni?


Képesek vagytok egy transznemű fiút/férfit fiúként/férfiként kezelni?


Ha igen, miért? Ha nem, miért nem?


2018. máj. 10. 19:18
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Olyan szempontból elfogadó vagyok, hogy nekem teljesen mindegy ki mit csinál amíg engem békén hagy. Viszont semmilyen kapcsolatot nem létesítenék transznemű emberrel.
2018. máj. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
80%

Esetleg egy transznemű ember elmondaná nekem, hogy a rossz testbe születés szöveg honnan jött, ha már a google nem tudja?


Komolyan úgy gondoljátok, hogy férfi és női lelkek lebegnek az éterben, és fogantatás után beköltöznek egy embrió testébe utasításra(vagy megérzés alapján?) és néha ebbe a rendszerbe hiba kerül, testet tévesztenek a lelkek, és így jön létre egy transznemű ember?


Nem tudom megemészteni ezt a kifejezést, érdekelne, mit gondolnak magukról, miért alakulhat ki ilyen és pontosan mire gondolnak rossz testbe születés alatt.

2018. máj. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

A rossz testbe születés elég idétlen megfogalmazás szerintem. Inkább arról van szó, hogy a másik nem mentalitása, érzései, gondolkodása, vágyai vannak jelen. Egy problémát, kérdéskört és a szexet is úgy közelíti meg a transznemű, mintha a másik nembe tartozna, és nem akar úgy élni, hogy a környezete viszont nem abba sorolja. Tud - sokan sokáig megteszik - , de nem él teljes életet úgy. Vannak, akik a született nemükben nem is szexelnek.


Aki úgy született, úgy él, hogy a testi és társadalmi neme semmi problémát nem okoz, az nem igazán tudja ezt elképzelni. Sarkítva talán olyan élet ez, mint ha pl. egy kigyúrt, nőcsábász autóversenyzőnek úgy kéne felébrednie egyszer csak, hogy mellei nőttek, a farka eltűnt és mindenki azt mondja neki, kiskezit csókolom, vagy egy romantikus lelkű édesanya kétméteres biztonsági őrként ébredne fel, ahol mindenki a testi erejére számít. Nyilván tudnának élni ezek az emberek a rájuk osztott szerepben is, de sokat kínlódnának.


Persze nagyon fontos kiszűrni, hogy nem más pszichiátriai probléma van-e emögött, mert ha igen, ezek a nemváltás után is fennmaradnak. Tudomásul kell venni azt is, hogy a genetikán nem lehet változtatni.

2018. máj. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!