Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez, ha kövér emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez, ha kövér emberekről van szó?

Figyelt kérdés

- Ha nőkről szól a kérdés: fel vannak pontozva azok a válaszok, amelyek szerint a kövér nők is lehetnek szépek; ha azt kéri a kérdező, hogy olyan nőket linkeljenek, akik még nem kövérek, rengetek elhízott nőről készült képet tesznek be az emberek.


- Ha férfiről szól a kérdés: le van szólva az a nő, aki ilyen pasival jön össze mint alacsony önbecsülésű. Ezeket az embereket elég csúnyán felszólítják, hogy kezdjenek el mozogni, vagy ne is álmodjanak nőről. Általában: a kövér férfit értéktelennek, undorítónak tekintik.


Mi ez a kettős mérce? És még mielőtt valaki elkezdi: 180 centihez kevesebb mint 70 kiló vagyok. Világéletemben vékony alkat voltam.


2018. máj. 4. 23:02
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
21%
"De az más!"
2018. máj. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 Estádio de Felchút ***** válasza:
57%

"180 centihez kevesebb mint 70 kiló vagyok"


Gyúrjál, vazze!

És ne hagyd ki a lábnapot!

2018. máj. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
51%

Genetika

Én ehhez, csak annyit tudnék fűzni, hogy egy férfinek sokkal könnyebb fogyni és izmot építeni. Én nő létemre örülök, hogy 1 év alatt sikerült 2kg-t leadnom, míg a párom 2 hónapja dolgozik raktárosként és már 3x akkora a bicepsze, ráadásul látom, hogy le is fogyott.

2018. máj. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
33%

Genetika a nagy lóhímvesszõt azt.


Egy étrendet megnéznék aki ezzel takarózik.

Tuti talàlnék benne szemetet.

Mert ha alacsony szénhidràton vagy akkor mégis mit tartalékol a szervezet?

Mit épit be zsírba?

A levegõt?


Sportolni meg tisztàn kellene étkezni ennyi a nagy titok.

2018. máj. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
82%

#3


Sőt anno a lágerben/gulágon milyen szép fogyásokat lehetett produkálni, volt olyan szovjet tábornok aki 45 kg-ra fogyott le, mikor Sztálin előkaparta a német támadás hatására.

2018. máj. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

Tökéletesen megfelel a mostani alakom. A kérdés arra irányul, hogy miért sokkal hátrányosabb az ilyen férfiak megítélése, mint a nőké.


Szerintem ugyanolyan visszataszító mindkettő, de a többségi vélemény csak a férfiakat kárhoztatja.

2018. máj. 4. 23:19
 7/30 anonim ***** válasza:
56%

"meg tisztàn kellene étkezni"


És netto 700.000 Ft-ot keresni.

2018. máj. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
43%

7-es kifogàs ugye?


Kiakadàlyozz meg,hogy tanulj egy értelmes szakmàt?

2018. máj. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 Estádio de Felchút ***** válasza:
43%

"És netto 700.000 Ft-ot keresni."


És heti 2x lekúrni Palvinbarbit.

2018. máj. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
20%

Isten hozott a gyakorikérdéseken.

Ahol minden nő egy gyönyörű tünemény és minden férfi egy undorító, gusztustalan, örökszűz lúzer. :D

(főleg nők által gyakran hangoztatott statisztika alapján önmagukra és férfiakra nézve)

2018. máj. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!