Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez, ha kövér emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez, ha kövér emberekről van szó?

Figyelt kérdés

- Ha nőkről szól a kérdés: fel vannak pontozva azok a válaszok, amelyek szerint a kövér nők is lehetnek szépek; ha azt kéri a kérdező, hogy olyan nőket linkeljenek, akik még nem kövérek, rengetek elhízott nőről készült képet tesznek be az emberek.


- Ha férfiről szól a kérdés: le van szólva az a nő, aki ilyen pasival jön össze mint alacsony önbecsülésű. Ezeket az embereket elég csúnyán felszólítják, hogy kezdjenek el mozogni, vagy ne is álmodjanak nőről. Általában: a kövér férfit értéktelennek, undorítónak tekintik.


Mi ez a kettős mérce? És még mielőtt valaki elkezdi: 180 centihez kevesebb mint 70 kiló vagyok. Világéletemben vékony alkat voltam.


2018. máj. 4. 23:02
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
17%
Eleve a kövér nő sem kövér, hanem "molett" meg "teltkarcsú", és persze küzdeni kell, hogy fogadja el magát, plus size modell meg akármi. Hol vannak a férfi plus size modellek?
2018. máj. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
0%

Én másfél millát keresek. Hogy mit találok, az már megint egy más dolog, így minden szempontból rendben vagyok azt hiszem :D

31/f

2018. máj. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
94%

Azért ez nincs így, hiába mennek a pontok, ha a való életben nem ez van. Itt felpontozhat sok hasonszőrű, de attól még kiröhögnek IRL.


Itt pont az a baj, hogy elhízott emberekről beszélsz, és férfiakról tényleg elhízottról beszélnek, orvos is annak mondaná, pl. Jonah Hill legkövérebb korában, női oldalról meg belinkelnek valakit, akin van egy kis felesleg, de azért nem szétfolyt Jabba, hanem emberi formája van, mondjuk ilyen Renee Zellweger az első Bridget Jones-ban.

És sokan azt hiszik, hogy ez ugyanaz a szint.


Elhízott nőket ilyen fétis kérdésnél szoktam látni, de ott már nem is látod, mi a franc van a képen.

2018. máj. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
58%

Jaguar jól írta: Itt ezek a törvények uralkodnak. Teli van az oldal megkeseredett női felhasználókkal, akik gyakorlatilag mindenből kihozzák, hogy a nők tökéletesek, a férfiak pedig rosszak. Ha végigpörgeted az oldalt, amint egy nőt negatív kritika ért, lepontozták. Tök mindegy, hogy a válasz mennyire volt hasznos. Ha egy férfinek egyszerűen beszóltak valami alpárit, azt felpontozták.

Ehhez jön még hozzá, hogy amúgy is megértőbb a nőkkel szemben a társadalom, a férfiakkal szemben meg több az elvárás. Itt is látni, hogyha valaki férfiként panaszkodik, akkor sorban jönnek a női válaszok, hogy ne rinyáljon. Ha egy nő szó szerint ugyanúgy panaszkodik, akkor valahogy nem jönnek ugyanezek a nők a kérdéshez. Ha pedig a pasik lemerik írni, hogy magasak az igényei, az ő fejük van letépve.

+ A nőkkel szemben valami általánosítót írni szexista és gonoszság, a férfiakkal szemben pedig lazán lehet csinálni.

Érdemes azt is megnézni, hogyha egy nő ír valami negatívat az oldalon a férfiakról, az egy laza általánosítás, beszólás vagy érzelmi válasz, míg a férfiak részéről általában egy csomó tapasztalatról szól, logikus érvekkel és összefüggésekkel alátámasztva. És holnapra ez a válasz is le lesz pontozva, esetleg még valami beszólást is kapok! :D

2018. máj. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 peca1000 ***** válasza:
32%
A túlzott feminizmus és a PC beszéd miatt van. Nekem sörhasam van, pedig nem is iszom alkoholt. De nem folalkozok vele, így is imádnak a nők :)
2018. máj. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
90%

hát..valószínűleg a gyakoris válaszolók furcsasága ez,mert az életben meg inkább fordítva van.

a dagi nők kb láthatatlanok,vagy megvetés és undor tárgyai ha közízlést romboló színes csajos feszülős ruhákat vesznek fel.

míg a dagi,vagy enyhén túlsúlyos férfiak nagyon jól elvannak minden gond nélkül ahogy én látom.

sőt még szinte presztizs is az apu pocak.

2018. máj. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 Estádio de Felchút ***** válasza:
46%

"sőt még szinte presztizs is az apu pocak"


Nagy kő alatt lapul a nagy gyík!

2018. máj. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
85%

Nem értek egyet. Kb minden kövér,telt nős kérdésnél írják kb 2-en hogy fogyjpn le,és az orvossal jönnek hogy ilyen meg olyan baja lesz. Orvosnak hiszik magukat.

Telt nőként nekem is sokszor mondják ezeket a valoságban is. Mintha az orvosom soha nem mondta volna hogy foggyak azt csinálják... akik a fogyással jönnek pedig 3dzőnek hiszik magukat. SEMMI KÖZÜK A MÁS TESTÉHEZ! MAJD FOGYUNK HA MI AKARUNK,MAS KEDVÉÉRT NEM FOGUNK!

2018. máj. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
0%

#16: Pörgessük végig az oldalt... Egy csomó nő előadja, hogy PONT az ő adottságaikkal rendelkező nőket nem veszik észre. A valóságban a legdagadtabb csajoknál is, akiket ismerek próbálkoznak.

55 ezer követő a láthatatlanság?

[link]

2018. máj. 5. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
97%
Pont hogy a tulsulyos ferfiak a "cuki mackos sracok, akiknek jo a vedelmezo karjai kozott lenni", ellenben a tulsulyos noket megveti a mai tarsadalom, nem fer bele se egy kis pocak, se egy osszeero comb, se egy kis narancsbor. A legszerenyebb idealis baratno leirasa is ugy kezdodik, hogy vekony, arcra meg megelegszenek az atlagossal.
2018. máj. 5. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!