Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vallottátok már be legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vallottátok már be legjobb barátotoknak, hogy szerelmesek vagytok belé/vallotta már be nektek legjobb barát, hogy szeret?

Figyelt kérdés
Mi volt a reakciótok, hogyan folytattátok?

2020. jún. 15. 19:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem vallotta be barát. Először úgy, mintha múlt idő lenne és már rég túl lenne rajta, akkor csak tudomásul vettem, mondtam neki, hogy sajnálom, ha fájdalmat okoztam neki, de hogy nem tudok és régen sem tudtam rá másképp tekinteni, mint barátra. Aztán kis idővel később kiderült, hogy nem is annyira múlt idő ez a vonzalom részéről, meg is szűnt a barátságunk. Dacból összejött az első csajjal, aki szembejött, és kábé azóta nem is beszélt velem.
2020. jún. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. jún. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!