Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti hányadikak vagytok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hányadikak vagytok a sorban a párotok/férjetek életében?

Figyelt kérdés

Nála a munka, kocsi, szülők+testvérek, legjobb lánybarát, haverok után következem én, és ez eléggé bánt. Két éve vagyunk együtt, össze is költöztünk.

Nálatok jobb a helyzet?



2020. máj. 10. 15:00
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Az első én vagyok, utána a gyerekek, aztán az anyja, utána a munka.
2020. máj. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, ment a zöld kéz mindenkinek!

Egyébként egyszer azt mondta, hogy nem tud első helyre tenni, helyette ugyanolyan része leszek csak az életének, mint mindenki más. Velem van a baj, hogy a szerelmem számára nem csak egy akarok lenni a sok közül, hanem valaki fontosabb?

2020. máj. 10. 15:38
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott, nem érdemel meg.
2020. máj. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
46%

Én vagyok az első. És ő is az nekem.


Mindketten viszonylag nívós helyen dolgozunk, de nem vagyunk karrieristák. Inkább egy kényelmes, közepes helyen mozgunk a cégnél, ahol már jó a fizetés, de még nem hatalmas a felelősség, hogy a munka irányítsa az életünket. Letelik a munkaidő és egymásé vagyunk, nincs túlóra, nincs rángatás. Szeretjük, amit csinálunk, de meg van húzva keményen a határ, hogy mennyit foglalkozunk vele.


Szülők nincsenek a képben, én apámmal, ő az anyjával szakította meg szinte teljesen a kapcsolatot, elegünk volt a zsarnokoskodásból. Az apjának van új családja, nem mi vagyunk a központi motívum, az én anyukám is éli világát az új férjével és nem telepszik ránk. Párhetente látogatjuk, de amúgy mindenki éli a maga életét, tiszteletben tartjuk egymást és nem megy folyamatosan a telefonon baxtatás meg a lelki zsarolás, mint néhány szülőnél.

Tesóm külföldön él, páromnak egy húga és egy öccse van, a maga családjában. Közös barátaink vannak (vagyis mára közösek lettek, mert megkedveltek engem és a páromat is), egyiküknek sem ugrunk. Nincs olyan "barát" az életünkben, akinél el kellene magyarázni, hogy ő csak egy barát, mert egyértelmű a helye és a szerepe is mindenkinek.


Szerintem nálunk normálisan mennek a dolgok. Több exemnél is ment a haverkázás meg éreztem a baráti körön, hogy nem vevő rám és arra, hogy az exem párban legyen, aztán mikor éreztem, hogy az exeim is a manipulálható megfelelési kényszeres dedós csicska kategória, feladtam és inkább szakítottam. Jobban érzem magam egy ilyen kapcsolatban, mint egy olyanban, ahol a párom képtelen felnőtt, kapcsolatban élő emberként élni...

2020. máj. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
80%
Rosszul választottál. ÉN vagyok a férjem életében a legfontosabb. Ki is mutatja. Barátaink is sokszor megjegyezték már hogy irigyelnek, mert a férjem mindig mindent úgy tervez, úgy vesz számításba, hogy nekem jó legyen.
2020. máj. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Első vagyok neki, ami szerintem nem egészséges. Mindenkinek saját maga kellene a legfontosabbnak lennie. Kicsit alárendeli magát nekem tehát. Ez aláássa az egyenlőséget köztünk, ami fontos lenne nekem, ezért igyekszem kompenzálni.
2020. máj. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Akkor miért vagy vele 2 éve?


Amúgy te vámpír vagy? Mert 2 évet már elpazaroltál rá, gondolom ez a 2 év nem oszt, nem szoroz az örökéletűeknek.

2020. máj. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Utolsó: nem vámpír, csak reménykedő típus :D

Még ez fokozatosan alakult ki, először csak túlórázott sokat, majd az autóra költött vagyonokat, a kamuzott arról, kihez megy...

2020. máj. 10. 18:12
 19/21 anonim ***** válasza:

Még nincs senkim, de ha nem én leszek a 2. legfontosabb az életében akkor nem is járnék vele.


Amúgy nekem kicsit fura ez a rangsorolás, de az mégfurább, hogy fontosabb neki a munka meg a kocsi.

Én a szerelememért bármikor otthagynám a munkát, vagy akár azonnal eladnám mindenem csak, hogy neki segíthessek/ jobb legyen.

2020. máj. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

18: ha nem vagy örökéletű, akkor viszont nagyon gyorsan gondolkozz el rajta, hogy ki mellett akarod leélni az életed



(nem írtad az életkorod, de ha 40 év házasság után ő inkább a kocsit bütykölné a haverokkal, te meg kötögetnél a barátnőkkel, akkor azt mondanám, hogy van ez így, kihül a kapcsolat, marad az egymás mellett élés. Viszont egy 2 éves kapcsolatban 3224928743-nek lenni elég gáz... Mi lesz 10-20-30 év múlva? És fiatalabb biztos nem leszel, a párkeresés biztos nem lesz könnyebb később)

2020. máj. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!