Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek létezik a nagy Ő?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik a nagy Ő? És ha igen, egy ember életében, lehet több is belőle?

Figyelt kérdés
2019. jún. 23. 19:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szerintem az enyém az egy másik univerzumban él sok sok fényévvel távolabb innen... :)


Szóval építek egy Enterpriset

2019. jún. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz kérdés.

Szerintem biztosan létezik...de csak egy van belőle!

2019. jún. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem a nagy Ő egy olyan dolog, amit / akit mindenki saját maga hoz létre önmaga számára. Tehát lényegében az önhipnózis egyik formája.
2019. jún. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Igen, létezik, én hiszek benne. Viszont az az érdekes,hogy az én életemben pont azt érzem nagy Ő-nek akivel mégsem alakult ki hosszabb távon kapcsolatunk.


Nincs tökéletes partner, ezt tudjuk. A nagy Ő inkább kémia kérdése, és az,hogy mennyire vagyunk toleránsak a másikkal szemben. Ez pedig nem szabályozható.


Vannak akik képtelenek alkalmazkodni, mindent negatívan látnak, Ők bizonyára nem találják meg a nagy Ő-t, de vannak akik eleve pozitív beállítottságúak,alkalmazkodóak, és ha két ilyen ember egymásra talál+ a kémia is működik, ott a tökéletes páros.

2019. jún. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem létezik, csak a romantikus médiában.

Több potenciális ember van, akikkel jól összepasszolnátok, de nem tökéletesen.

2019. jún. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha van is ilyen ideális társ, amennyire nehéz lehet megtalálni, vagy kialakítani egy ilyen kapcsolatot, elég hülye kell legyen valaki ahhoz, hogy eldobja annak reményében, hogy több is van belőle.
2019. jún. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha létezik valaki számára nagy ő, abból többnyire csak egy van. Erre pusztán annyi a magyarázat, hogy egyrészt elég ritka, másrészt aki rátalál ilyen emberre és nem képes értékelni, megbecsülni, az már nem érdemel másikat. Mégis hogy néz ez ki, hogy találkozok valakivel, aki ideális, de eldobom, mert nekem még ideálisabb kell? Tehát kérdem én, miért is kellene több legyen belőle?
2019. jún. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
66%
Egyszer az életben mindenki belefut az igaziba, aztán vagy elengedi vagy megtartja. Én elengedtem és ezerszer megbántam.
2019. jún. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
# 8 Nem igazán tudok elképzelni olyan élethelyzetet, ahol valaki belefut az állítólagos "nagy ő"-be és ilyen kétségesen beszél róla. Ha valaki valóban az lenne, akkor nem tétováznál, hogy megtartsd-e.
2019. jún. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
47%

Olyan értelemben, hogy vannak emberek, akik tökéletesek számodra párkapcsolatra létezik "nagy Ő". Akár több is.

De ettől még a kapcsolatba ugyan úgy kell a minden napos munka ahhoz, hogy működjön. Nem lesz elég megtalálni ezt a "tökéletes" embert, magától vele sem fog működni (bár sokkal egyszerűbb lesz azért).

2019. jún. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!