Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti hányadikak vagytok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hányadikak vagytok a sorban a párotok/férjetek életében?

Figyelt kérdés

Nála a munka, kocsi, szülők+testvérek, legjobb lánybarát, haverok után következem én, és ez eléggé bánt. Két éve vagyunk együtt, össze is költöztünk.

Nálatok jobb a helyzet?



2020. máj. 10. 15:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
80%
Ha nem te vagy az első, akkor nem éri meg.
2020. máj. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Lachesys ***** válasza:
51%
igen. en az elso vagyok neki a szuleivel, testverevek egyutt. szharul valasztottal.
2020. máj. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
93%
Legjobb lány barát is előrébb van az igen :D Tehát akkor te vagy akit ha nincs jobb néha elővesz üríteni.
2020. máj. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
76%

nálam volt ennél sokkal rosszabb is már. Kb. utolsó helyen voltam neki. nagyon nehezen viseltem mindig, tönkre mentem lelkileg, de mindig el tűrtem mert annyira szerelmes voltam hogy nem akartam elveszíteni. A végén mégis ő dobott ki :) Azóta is heverem de még nemtudtam túl lenni rajta, kb 3 éve történt

21L

2020. máj. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
58%

Kinek fontosabb egy szaros mű la, mint a parja? Már bocsi, de ha szeretne, kívánna minden percét veled akarna tölteni. Nem töltené.. Nem akaszkodas, ne értsd félre, de akarná és együtt programoznátok stb.

Legalábbis nálunk ez a helyzet, 2 év, pár hos baba, de egész nap majd kívánjuk, akarjuk, szeretgetjük egymást. Ha nem ilyenek lettünk volna mindifis, akkor nem lett volna még az a tűz ami miatt kapcsolatban is lettünk.

2020. máj. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben sürgősen szakítanék, mert amit leírtál, az nem normális egy párkapcsolatban.
2020. máj. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Eslo vagyok a családja mellett. Az hogy a lány barátja előtted van az már szerintem elég gyanús. Én otthagynam.
2020. máj. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
60%

Mindkettőnknek vannak gyerekei, ők lesznek mindig az elsők, csak utána van fontossági sorrendben a párom, de ez szerintem természetes, illetve nem is lakunk együtt.

42F

2020. máj. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Noblesse Oblige ***** válasza:
76%

Első vagyok. Az anyja, családja, mestere és barátait beelőzve.


Bár én az első 2-3 évben abszolút nem foglalkoztam vele hányadik vagyok, mert nem gondoltam úgy, hogy együtt éljük le az életünket. És úgy gondoltam, hogy a csajok (jelen esetben én) jönnek mennek, de családja mindig a családja marad, a mestere előttem is fontos volt az életében, ezért ha otthon kellett segíteni, versenyre hívták, vagy kirándulni én sosem marasztaltam. Persze mindig megkérdezte, hogy zavar-e ha ezen a hétvégén mást fog csinálni, de sosem zavart, és támogattam abban, hogy menjen. Én pedig elfoglaltam magam olyan programokkal, ahol az ember párja úgyis csak kolonc lenne.

De ez csak erősítette benne azt, hogy velem akar maradni. Ha kérem, akkor velem marad itthon. Első vagyok én aztán jön mindenki más.

2020. máj. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Liz* ***** válasza:
100%

Jobb-e a helyzet? Első vagyok a családja mellett és 5 éve vagyunk együtt.

Egyáltalán nem normális, hogy a lány haver, sőt még a kocsi is előrébb van, mint te. De érezhetően te sem vagy boldog, keress egy olyan párt akinek te vagy a mindene!!

2020. máj. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!