Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jól tettem, hogy elengedtem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem, hogy elengedtem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A történetem annyi, hogy az orvosok se tudják mi van velem, mondanak borderlinet,mániás depressziót. A történet annyi, hogy mivel szuicid hajlamú vagyok, megutáltatattam magamat azzal aki minél jobban szeretett engem és én voltam a másik fele. Azt mondta senkinél nem érezte ezt ezidáig.. Szerintem viszont én senki fele nem vagyok ezzel az állapottal. (pedig én is ezt éreztem,de ugyanakkor tudtam,hogy ez így nem jó,terápia ide-oda). Egyszer említettem neki, milyen gondolatok kavarogtak anno a fejembe és ma is. Mi lenne ha nem lennék, ha véget vetnék mindennek..azt mondta,jönne utánam. Nagyon megrémültem. Nem tudott elengedni engem. Úgy viselkedtem, hogy kiszeressen belőlem.Tudatosan. Pokolian szenvedtem és szenvedek, elértem amit akartam. Gyűlöltem őt, hogy beleszerettem.. Tudom, hogy neki így a jó, mégis a következménytől,hogy elvesztettem beleőrülök...
2020. máj. 5. 15:58
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
és volt egyéb körülmény, ami még inkább bonyolította a helyzetünket..rokoni vonal..
2020. máj. 5. 16:27
 12/19 anonim ***** válasza:
Rokonod a csávó?
2020. máj. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
igen. Eddig 2x találkoztunk, addig nem is tudtunk egymásról...de hagyjuk.
2020. máj. 5. 16:28
 14/19 A kérdező kommentje:
szóval, nem is tudtunk egymásról...
2020. máj. 5. 16:29
 15/19 anonim ***** válasza:

Jól tetted, 2x talälkoztatok, ráadásul rokon.

Neked elég a saját problémád, nem kell az övét is cipelned, mert ez alapján neki is van!

2020. máj. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
nem..eddig évek során találkoztunk 2x. de igazad van..
2020. máj. 5. 16:50
 17/19 anonim ***** válasza:

#15-ös vagyok.

Ezek szerint félre értettem, milyen szinten rokonod ő, illetve mennyi idősek vagytok?

Amit írtam fenntartom, nem miatta tetted jól, mert egészségtelen kapcsolatnak tűnik, hanem magad miatt!

2020. máj. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
papám testvérének a fia...nekem akkor lett volna jó ez a kapcsolat ha nem titkoljuk és nincs ez a cirkusz a családja részéről.de már mindegy..
2020. máj. 5. 18:04
 19/19 anonim ***** válasza:

Nem tudom, kit nevezték te apámnak, de, ha unvsitesó, akkor én is ellenezném a dolgot.

Amúgy a családnak ne legyen már beleszólása. Az apám az esküvőre se jött el, úgy járt.

Te éppúgy "megérdemelsz" minden jót, mint bárki más.

2020. máj. 6. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!