Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól tettem, hogy elengedtem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem, hogy elengedtem? 17f (hosszú lett picit sorry)

Figyelt kérdés

Van egy 16 éves lány. Nemrég elmondtam neki h szeretem mert nem bírtam tovább annyira szerelmes voltam.

Igent mondott.

Másnap este msn-en azt mondta,hogy átgondolta és inkább mégsem kéne :(

Összetört ahogy kell :(

Aztán elhatároztam,hogy lemegyek hozzá és személyesen kérdezem meg h tényleg ezt akarja ?

Nem mondott semmit de az nagyon fájt h én kisírtam a szeme m még előtte is neki meg jó kedve volt :(

Aztán végülis semmi értelme nem volt lemennem mert nem árult el semmit..

Megkérdeztem,hogy mire volt jó ez az egész ?

Azt mondta: csak.

És akkor ott helyben felidegesített el is jöttem.

Este meg elküldtem mindennek de aztán megnyugodtam és mondtam neki h akkor nem találkozunk többet találja meg azt akit szeret és énis keresek olyat akit ugyanúgy szeretek mint őt annyi különbséggel,hogy vissza is kapom..

Jól tettem ?

Én nem akarok már tőle semmit csak azt,hogy egyzser rájöjjön,hogy hülyeséget csinált,mert nagyon szerettem és nem csak arra kellett volna


2011. ápr. 2. 23:30
 1/7 anonim ***** válasza:
jól tetted. nem becsült volna meg. és így sem tette.
2011. ápr. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jól tetted. Sőt. Én még ott helyben vissza küldtem volna az anyjába, és többé hozzá nem szólnék egy szót sem.


Egy érzéketlen, és flegma p*csa a csaj. Szerintem ne foglalkozz vele többet..

2011. ápr. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
remélem megtalálod azt aki szeret és te is szereted
2011. ápr. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A lányok már csak ilyenek.
2011. ápr. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sajnos sokan vannak így rajtad kívül. Nekem ha valaki szerelmet vallott szépen elutasítottam nem rávágtam hogy csak. Azért ez nem volt kedves tőle. Keress egy rendes lányt aki megérdemel :)

16/L

2011. ápr. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi :/
2011. ápr. 2. 23:35
 7/7 A kérdező kommentje:
Mindenki ezt mondja és tudom is csak nagyon fáj,hogy neki jó kedve van én meg kisírom mindkét szemem :(
2011. ápr. 2. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!