Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jól tettem, hogy küldtem képeket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem, hogy küldtem képeket?

Figyelt kérdés

Netes ismerkedés, már tart öt hónapja...eleinte munka miatt nem taliztunk, utána betegség most meg a korona vírus...de nagyon rajta vagyunk, nagyon szeretnénk találkozni. Ő a férfi, kimondta, hogy szeretlek. Na és ott jön a dolog...úgy voltam vele, hogy ennyi hónap után, küldök szexi képeket....de van rajtam ruha, csak tangás, combfixes, magassarkús képek...

Azóta is kedves velem meg minden nap mondja, hogy szeret.


2020. ápr. 27. 20:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Meg par honap chat lehet akkor.
2020. ápr. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Öt hónapos netes ismerkedés alapján biztos tényleg szeret, nem hazudhat.


Nem tetted jól, de maximum majd tanulsz belőle.

2020. ápr. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Noren1989 ***** válasza:
88%
XDDDD én màr most imàdlak, Babóca 😅 kapok képet?
2020. ápr. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem tetted jól.

Persze, szeret. Szeretne megdugni vagy csak képzeletben.

2020. ápr. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, hogy lehet úgy szerelmesnek lenni, hogy még nem is találkoztatok. Végül is ha úgy érzed, hogy megbízható, akkor valószínűleg nem fog visszaélni a képeiddel (max. recskázik rájuk).
2020. ápr. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
#3.. 😂😂
2020. ápr. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Az nem baj, ha recskázik. Ez természetes, hiszen nem tudunk talizni. De akkor miért hív egy nap többször? Videózunk is. Én sosem keresem. Nem vok bombanő, mégis keres.
2020. ápr. 27. 20:29
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
persze mindadig ezt mondja mig meg nem dugott,naivka.
2020. ápr. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Lehet velem van a baj, de számomra hihetetlen (és nevetséges) hogy csak netről ismer... És szeret?!

Oké minden szép és jó így most, de egy kép van a fejében milyen lehetsz stb stb személyes találkozó nélkül ez nem reális.

Még ha valamit érezése is van az nem irántad csak a képzeletében elő személy iránt.

2020. ápr. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
És te komolyan elhiszed, hogy szeret?
2020. ápr. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!