Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jól tettem, hogy küldtem képeket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem, hogy küldtem képeket?

Figyelt kérdés

Netes ismerkedés, már tart öt hónapja...eleinte munka miatt nem taliztunk, utána betegség most meg a korona vírus...de nagyon rajta vagyunk, nagyon szeretnénk találkozni. Ő a férfi, kimondta, hogy szeretlek. Na és ott jön a dolog...úgy voltam vele, hogy ennyi hónap után, küldök szexi képeket....de van rajtam ruha, csak tangás, combfixes, magassarkús képek...

Azóta is kedves velem meg minden nap mondja, hogy szeret.


2020. ápr. 27. 20:22
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Az esküvő is neten keresztül fog történni? Ne légy ennyire naív. Neked ez a netes randi elég bármilyen érzelem kialakulásához? Bár mondhat itt bárki bármit, itt már a józan érvek úgysem hatnak....
2020. ápr. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Elhittem. Mondta, hogy tudja, hogy gyerekes, mert csak a fotómnak mondja kb, de úgy érzi belém szeretett és alig várja, hogy találkozzunk.
2020. ápr. 27. 20:35
 13/20 anonim ***** válasza:
79%
Siman lehetseges, ha pl vidochateltek az kb olyan mintha talalkoztatok onnan mar csak az erintes es szaglas hianyzik es ezek nem feltetlen szuksegesek h beled szeressen. Kepet kuldeni meg mindenkepp fassag volt de most mar mind1.
2020. ápr. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
78%
Az simán elképzelhető, hogy úgy érzi...Azt viszont nem értem, így utólag már miért kérdezted meg ezt a kép dolgot? Már nem mindegy? A kérdésnek a küldés előtt lett volna értelme.
2020. ápr. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha talalkoztok es fizikailag nem fog bejonni vagy te neki nem, irto hulyen fogod erezni magad. Ha egymasra gerjedtek, akkor meg tok mindegy. En mindenesetre elozetes talalkozas nelkul biztos nem adnam ki magam ennyire, de nem vagyunk egyformak.
2020. ápr. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
96%

1-2 év és meglesz a randi....


Az ismerkedés lényege, hogy max 1 hónap után randi, aztán szex és látjátok, hogy van-e értelme. 5 hónap cset nem életszerű.

2020. ápr. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
En nem küldtem volna a helyedben ilyen képeket mert nagyon könnyen vissza lehet élni vele.remélem a képeken a fejedet nem mutattad meg mert akkor ha veletlen kikerülne valahova akkor az gázabb mint ha csak egy sima kép lenne.Szerintem ő nem gondolhatja nagyon komolyan mert azért úgy mondani valakinek hogy szeretlek hogy még nem is találkoztatok kicsit fura.
2020. ápr. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Ebből nem lesz kapcsolat, 5 hét is sok nemhogy 5 hónap. A kapcsolat az minőségi együtt töltött idő élőben nem neten. Én a távkapcsolatban meg a heti 1 találkozóban sem hiszek.

Ffi 33

2020. ápr. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
82%
Nem tetted jól. Közönséges lehetsz a szemében, ha normális és intelligens a fiú. Ha meg nem az, akkor nincs gond. De lehet, hogy másokkal is ugyanezt játssza és jókat röhög a markába. Sose szolgaltatnam ki magam így még egy ismerősnek sem, nemhogy egy idegennek, de te tudod.
2020. ápr. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismered, CSAK beszélgettetek.


Nem ismered, hogy klf élethelyzetekben hogyan viszonyul hozzád, hogyan viselkedik.

Lehet, hogy krákog, kölköd és piszkálja az orrát.

A virtualitás nulla.

Ráadásul a viszonylagos karantén miatti szexéhség fellobban a virtuális beszélgetések során, a kétszeresen is nagy távolság miatt.

Voltaképpen semmit sem tudsz róla, csak, amit előad magáról, ami lehet szerep, fényezés is.


Majd, ha öt hónap abszolút személyes ismeretség alatt meggyőződsz a tisztességéről, korrektségétől.

De olyan képet akkor sem, ami miatt életed végéig kiszolgáltatottja lehetsz.


Ne légy naív. Sok sármos, "rendes" , "ragaszkodó" fiúról derült már ki, hogy átveri a lányt, aztán mutogatja a trófeákat.


Állj le!

Légy racionákis.

Mondj nemet a gyengeségedre.

Egészséges bizalmatlanság ilyen esetben kötelező az önvédelemhez.

2020. ápr. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!