Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jól tettem, hogy elengedtem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem, hogy elengedtem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A történetem annyi, hogy az orvosok se tudják mi van velem, mondanak borderlinet,mániás depressziót. A történet annyi, hogy mivel szuicid hajlamú vagyok, megutáltatattam magamat azzal aki minél jobban szeretett engem és én voltam a másik fele. Azt mondta senkinél nem érezte ezt ezidáig.. Szerintem viszont én senki fele nem vagyok ezzel az állapottal. (pedig én is ezt éreztem,de ugyanakkor tudtam,hogy ez így nem jó,terápia ide-oda). Egyszer említettem neki, milyen gondolatok kavarogtak anno a fejembe és ma is. Mi lenne ha nem lennék, ha véget vetnék mindennek..azt mondta,jönne utánam. Nagyon megrémültem. Nem tudott elengedni engem. Úgy viselkedtem, hogy kiszeressen belőlem.Tudatosan. Pokolian szenvedtem és szenvedek, elértem amit akartam. Gyűlöltem őt, hogy beleszerettem.. Tudom, hogy neki így a jó, mégis a következménytől,hogy elvesztettem beleőrülök...
2020. máj. 5. 15:58
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
nagyon fáj ami történt, de így tudott rájönni hogy nincs értelme ennek és így könnyen eltud engedni. Nem érdemlem meg a boldogságot, és ő jobbat érdemel. Arról nem beszélve, hogy a család sosem fogadott volna el engem, és azt sem engedhettem volna meg, hogy miattam elveszítse őket. Egy ember szenved több helyett. Igaz,hogy nem bírom,úgy érzem megszakad a szívem,de tudom,hogy ez volt a helyes.
2020. máj. 5. 16:04
 2/19 anonim ***** válasza:
0%
Mit lehet erre mondani? Tudatosan és módszeresen szerettetted ki (van ilyen szó? xd) a csajt belőled. Megkaptad, amit akartál. De ez a szenvedősdi nem egészséges kapcsolat
2020. máj. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
1# Na, hát akkor meg is válaszoltad a kérdést
2020. máj. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Én vagyok a lány. Én is ezt gondolom, csak nehezebb mint gondoltam..
2020. máj. 5. 16:05
 5/19 A kérdező kommentje:
Sosem voltam ilyen mélyen, mint eddig egyébként...
2020. máj. 5. 16:15
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

"azt mondta,jönne utánam"


Az ő részéről sem volt minden teljesen oké...

A szerelem pont hogy pozitív erőt kell hogy adjon, akkor egészséges egy kapcsolat, ha többet ad, mint amennyit elvesz. Hány évesek vagytok.?

2020. máj. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
a családja sosem fogadta volna el a kapcsolatunkat, engem mindennek elhordtak. Nem tudtunk normálisan együtt lenni. Én még tanulok..25/30
2020. máj. 5. 16:17
 8/19 A kérdező kommentje:
és ez, hogy ilyen elutasítóak voltak, nagyon rosszul esett,és rengeteget szenvedtem ettől a helyzettől, hiába szerettem mindennél jobban,ez neki se lett volna így jó.
2020. máj. 5. 16:18
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

"Nem érdemlem meg a boldogságot, és ő jobbat érdemel"


Ezt komolyan gondolod? Őszintén, bocs előre is, de szerintem ez hülyeség. Egyrészt miért ne érdemelhetné valaki meg, hogy boldog legyen? Valami ordenáré nagy bűntettet követtél el az emberiség ellen?

Hogy ő jobbat érdemel esetleg igazad lehet, bár ezt sokszor hulyíteskent szoktuk mondani

2020. máj. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
nem úgy értem, hanem egy stabil lelkületű lányt, akinek nincsenek ilyen hülye gondolatai...és akit a szülei is elfogadnak!
2020. máj. 5. 16:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!