Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 30-40es férfiak:Ismerkedéskor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-40es férfiak:Ismerkedéskor milyen foglalkozású nőket részesítetek előnyben, tartós kapcsolat és házasság szándékkal?

Figyelt kérdés

Előnyösebb az, ha egy 30as nő pedagógus, óvónő, szupermarketben árufeltöltő, mintsem az, ha saját kis cége van vagy csoportvezető?

Többször tapasztaltam ismerkedéskor, hogy az első 4-5 percben a férfiak megkérdezik a foglalkozásomat és ezt biztos, hogy más nők is tapasztalják.

Nem azért kérdezem, mert lusta vagyok (több évtizedem van a munkakönyvben), hanem azért, mert ez valamiért fontosabb a mai 30-40es férfiaknak, mint pl. 10 éve. Tudom, hogy nem csak ez számít.

Köszönöm a válaszokat előre is :).



2020. ápr. 11. 21:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
68%
Te normális vagy amúgy? :) el lehet menni prostinak... Remélem, trollkodsz. De ha nem, akkor mehet anyud is
2020. ápr. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
35%
Nem értem, mi a probléma. Nem akarok egy háztartásbeli nőt a gyerekem mellé. Legyen tartása és jó állása, ha úgy alakul, ne azért legyen velem, mert rám szorul.
2020. ápr. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
De jó lenne a k...a is, csak legyen pénze :D
2020. ápr. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

A foglalkozását azért kérdezem meg, mert érdekel, hogy mit csinál, mert ez is egy téma, és nem azért, mert ezt vagy azt előnyben részesítem.



Amúgy az elvárásaim:

- szeresse amit csinál (sok ismerősöm van, aki gyűlöli a munkáját, és ez a magánéletére is rányomja a bélyeget)

- legyen annyi fix bevétele belőle, hogy ne a küszöböt rágja (nem kell gazdagnak lenni, de azért egy tisztességes megélhetést hozzon össze)

- legyen állandó, stabil munkahely (volt elég olyan nő a környezetemben, aki fél évnél tovább egy helyen sem bírta, nekem meg a stresz jutott, hogy akkor most megint munkanélkül, megint új hely)

2020. ápr. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Itt nem az a kérdés, hogy ki milyen foglalkozású nőt fogad el férfiként, hanem hogy ti nők, kit fogadtok el?

Én is tapasztalom azt, hogyha elmondom, hogy a szociális területen dolgozom, akkor ennyi, el is vágtam magam...

2020. ápr. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szexuálpszichológust.
2020. ápr. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!