Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom, hogy értessem meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, hogy értessem meg vele, most nem lehet?

Figyelt kérdés
Egy hete találkoztam életem első szerelmével, ő nős én elváltam. telesen begőzölt. Már kilátásba helyezte a válást is. Ostromoz. Megijedtem, nem akarok borányt. Közöltem vele én nem akarok tőle semmit, de ebbe nem nyugszik bele. Annakidején semmi nem volt köztünk, mert még akkor más világ volt, csak szerettük egymást. Hogy rázzam le?

#kkkkkllllééé
2020. márc. 27. 10:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Meg kell mondani kerek perec, anélkül hogy nyitva hagynál kiskapukat.

A “nem akarok botrányt” például nem jó érv, az megváltoztathatónak tűnik számára valószínű.

Nem akarok tőled semmit, mert nem szeretlek, nem vágyom kapcsolatra veled.

2020. márc. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne reagálj semmi megkeresésére. Amíg válaszolnak az embernek, addig van remény.
2020. márc. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, meg is fogadom mindkettőtök tanácsát.
2020. márc. 27. 10:28
 4/7 anonim ***** válasza:
Magadat is átprogramozhatnád, ha szerinted "most nem lehet"! Megmondod neki, hogy nem; aztán nem találkozol vele, nem veszed fel a telefont, nem fogadsz tőle semmilyen üzenetet.
2020. márc. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Relax! A pasi ki van éhezve szexre, te meg egy csepp korty lennél neki a sivatagban. Ő is szexmentes házasságban él, elment már az esze. Bele ne menj semmibe se!
2020. márc. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi, semmi esetre sem akarok vele semmilyen kapcsolatot.Az én érzelmeim elmúltak, de nem hiszi el.
2020. márc. 27. 12:46
 7/7 A kérdező kommentje:
Igazad van, mert nem csak most, hanem már soha.....
2020. márc. 27. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!