Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Reménytelenül belezúgtam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelenül belezúgtam egy srácba, akinek van barátnője. Nem tudom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon rossz a reménytelen szerelem. Ha csak meglátom élőben vagy képen, gyorsabban ver a szívem, elolvadok teljesen. Olyan cuki. Olyan helyes. Tökéletes.

Van barátnője, mint mondtam. Olyan szerencsés a lány, hogy együtt van vele. És belsőre is tetszik, nem csak külsőre természetesen. Olyan aranyos! Imádom mindenét. A stílusát, a beszédhangját, a nevetését, az illatát, a mimikáját.

Már odáig jutottam, hogy beállítottam őt a mobilomon háttérnek... De ezt rajtam kívül senki sem tudhatja meg! Azért is írok ide. Van az a mondás, hogy nem mondhatom el senkinek, elmondom hát mindenkinek.


2020. márc. 7. 23:25
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Építsd le a dolgot. Ne menj emiatt tönkre. :) Majd lesz más, akinek nincs barátnője.
2020. márc. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Már az írásodból is átjön hogy idealizálod. Szóval van a fejedben egy kép róla és abban vagy szerelmes. Aztán lehet ha összejönnél vele lenne néhány hülyesége ami miatt teljesen kiábrándulnál belőle.
2020. márc. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

> És belsőre is tetszik, nem csak külsőre természetesen. Olyan aranyos! Imádom mindenét. A stílusát, a beszédhangját, a nevetését, az illatát, a mimikáját.

Szóval belsőre is tetszik... Erre felsoroltál még egy rakat külső dolgot. 🤦🏻‍♂️

2020. márc. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Zúgj belőle ki


(Most mi a f-t lehet erre mondani?)

2020. márc. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%
4-es a nőknek ez a belső tulajdonság, csak a külső(ségek) számít. Személyes tapasztalat, ha úgy volt én is ezt kaptam mint ez a csávó, úgy hogy nem is ismertek, de valszeg belém projektaltak minden szart, amikor meg nem úgy van akkor egy senkinek, szarba se néznek.
2020. márc. 8. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Lazy Lover ***** válasza:
Vagy elszereted vagy megvárod míg szingli lesz és össze jössz vele
2020. márc. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem őbelé vagy szerelmes, hanem abba az álomképbe, amit rávetítesz. Ez csupán kamaszos rajongás, ami idővel magától, minden erőlködés nélkül el fog múlni. A leggyorsabban ez úgy érhető el, ha szándékosan sokat álmodozol róla. Elalvás előtt ölelj át egy nagy párnát, csukd be a szemed, és képzeld azt, hogy vele vagy. Nyugodtan tedd háttérképnek a mobilodon, tedd ki az asztalodra is a képét, s rengeteget nézegesd. Engedd meg magadnak, hogy gondolatban minden percben vele légy. Ha ezeket a gyakorlatokat sokat végzed, egy idő után el fog csitulni a vágyad, belecsömörlesz a dologba.
2020. márc. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!