Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Belezúgtam az egyetem egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belezúgtam az egyetem egyik doktoranduszába, aki órát tartott nekünk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az illető egy fiatal, humoros, intelligens tanársegéd az egyetemen, hozzánk helyettesíteni jött be egyetlenegy alkalommal.


Hogyan szerezzem meg magamnak?


(a külsőmmel semmi gond nincs, odafigyelek magamra, a pasinak pedig úgy gondolom, szimpi voltam)


2019. okt. 26. 14:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Honnan gondolod, hogy szimpi voltál neki? Ha egyetlen egyszer láttátok egymást, szerintem abból nem lehet messzemenő következtetéseket levonni. Ráaádsul ha jól értelmezem, azt se tudod, mikor fogtok legközelebb találkozni (vagy hogy fogtok-e egyáltalán). Mire gondoltál, hogy lépsz vele kapcsolatba? Szoktad látni? Beszélgetettek?

Szerintem ne kezd el kergetni, hanem ha lesz még ilyen alkalom, amikor találkoztok, akkor abból hozd ki a legtöbbet. Nem tartom jó ötletnek, hogy te kezdeményezz, főleg, mert az is lehet, hogy van valakije, de ha nincs, akkor is ő van magasabb pozícióban, végtére is neki az a munkahelye. Szóval ebben a helyzetben szerintem meg kellene várni, hogy ő lépjen - ha akar.

Annyit tudsz tenni, hogy ha tudod, hogy hol lelhető fel, akkor sokat ólálkodsz arra, hogy hátha összefuttok.


De ez csak az én tanácsom. Én is egyetemista vagyok, nekünk is szoktak jófej, fiatal, helyes tanársegédek órát tartani, de nem másznék rá egyikre sem, főleg azért, mert attól, hogy tartott nekünk pár órát, ahol kellemes személyiségnek bizonyult, még nem ismertem őt meg mint ember. Emellett ő valószínűleg nem szentel túl nagy figyelmet a hallgatóságának, akiket egyszer-egyszer lát.


22/L

2019. okt. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Szóval cumiznál a jobb jegyért...értem.
2019. okt. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!