Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Tudom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Tudom, hogy közhelyes és biztosan nagyon gáz, de komolyan azt hiszem, fülig belezúgtam a tanáromba. (A többi lejjebb. )

Figyelt kérdés
Én 22 vagyok, ő kb. 20 évvel idősebb nálam, de 10 évet simán letagadhatna, annyira fiatalos. Iszonyúan okos és nagy tudású, amellett valami fergeteges a humora. Amikor kettesben vagyunk, úgy érzem, én is bejövök neki, és annyira kedves és jó fej, hogy elolvadok tőle… Persze nem mertem még neki jelezni az érzéseimet, vártam, hogy végezzek a szakon, és eldöntsem, lépjek-e valamit, ha ő nem teszi… De közben kétségeim támadtak, vajon heteró-e. Ugyanazon a környéken lakunk, és múlt szombaton este véletlenül láttam a villamoson, a következő szerelésben: sztreccs térdnadrág volt rajta, mélyen dekoltált piros póló, fatalpú klumpa, ráadásul ezüst bokaláncot is viselt. A lábszárai tökéletesebben voltak epilálva, mint az enyémek… Lehet, hogy titokban meleg, és teljesen hiába vágyódom utána? Azt korábban megtudtam róla, hogy volt már kapcsolata nőkkel (a pletyka szerint egyszer egy tanítványával is), de most nincs senkije. Légyszi írjatok, fiúk-lányok, ti mit gondoltok, érdemes nála próbálkoznom? Mit kellene tennem szerintetek, inkább felejtsem el? Nagyon nehéz lenne, mert róla álmodom minden éjjel…

2019. okt. 14. 20:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
17%
Hát lassan már be kéne fejezni azt a 8. osztályt...
2019. okt. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Kezdeményezz. Ülj le vele beszélni. A szerelmet ne engedd el, ne szenvedj. Sok sikert :)
2019. okt. 15. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves második válaszolónak a biztatást. Az a gond, hogy még sosem kezdeményeztem kapcsolatot (az igaz, hogy nem is volt túl sokban részem eddig). Félek a visszautasítástól, és hogy nevetségessé válok. Azt is tudom, hogy ez rendkívüli helyzet, és ő nem kezdeményezhet nálam. Jövőre végzek, addig gyűjtöm hozzá az erőt, és meglátom. A kérdésemmel főleg azt szerettem volna megtudni, mit gondolnak mások, mekkora esélyem lehet nála, nem csinálok-e bohócot magamból, ha bepróbálkozom, pedig mindenki számára nyilvánvaló, hogy meleg, és csak én nem látom ezt, mert elvakít a szerelem...
2019. okt. 15. 07:28
 4/15 anonim válasza:
100%

Én az ELTE BTK-ra jártam, volt ott egy totál ugyanilyen tanárom (pár éve végeztem), akibe én is bele voltam esve (nem írom ki a szak nevét, mert túl kicsi, és azonosítani lehetne a kérdés tárgyát – esetleg priviben írd meg, hátha ugyanarról az illetőről beszélünk… 😊). Sokáig nem tudtam eldönteni, meleg-e, és volna-e esélyem nála, aztán felbátorodtam, mert az egyik nyáron láttam olyasféle cuccokban mászkálni a városban, mint amilyeneket írsz. Ősszel aztán többször bepróbálkoztam nála, de nagy pofára esés volt, egyáltalán nem vette a lapot (még egy kávézásba sem ment bele, nagyon hivatalos és kicsit elutasító volt, pedig a kedvenc szakdolgozati témájával kerestem meg a fogadóóráján😊). Lehet, beképzeltnek tartasz, de vagyok annyira vonzó, hogy a meleg pasikat nem hagyom közömbösen, még akkor is, ha valamiért nem akarnának velem kapcsolatot. Nála nem érzékeltem semmi jelét, hogy egy kicsit is bejönnék neki, viszont a lány hallgatókat nagyon nézegette…

Hogy akkor miért öltözik csajosan, ha nem a munkahelyén van? Ezen én is sokat gondolkodtam, de passz, nem tudom, lehet, csak valami furi hóbort nála, végeredményben előfordulhat ilyesmi heteró pasiknál is… Ha tényleg szereted, ezek a külsőségek nem számítanak. Szerintem ki kellene teríteni a lapjaidat a záróvizsgád után, végül is mit veszíthetsz? Ha nem jól sül el, többet nem kell találkoznod vele.

27/F

2019. okt. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Kedves harmadik, Neked is köszönöm a tanácsot, és hogy leírtad a tapasztalatodat. Igazad van, ezek tényleg külsőségek. Én nagyon elfogadó vagyok, és ha valakit szeretek, sok különös szokásán túl tudom tenni magam, ha az nem akadálya a kapcsolatunknak, csak ehhez meg akarom érteni az okát (pl. ha heteró, azért öltözik így, mert mondjuk a családban csupa nő vette körül, otthon nem volt megfelelő férfi minta a számára, vagy pont fordítva, lázad a konvenciók ellen?) Gimis koromban egy darabig jártam egy sráccal, aki lakkozta a körmét (színtelennel), amit először nagyon furának találtam, de elmagyarázta, hogy csak így tudja magát a körömrágásról leszoktatni, és onnantól már nem zavart a dolog (végül nem emiatt szakítottunk). Az a baj, hogy nem lehet ilyen témát csak úgy felhozni egy ismerkedésénél… De lesz, ami lesz, záróvizsga után elhívom valahova, csak addig bírjam ki valahogyan… 😊
2019. okt. 15. 17:55
 6/15 anonim válasza:
65%

Nem akarlak megbántani, kedves kérdező, de egy csöppet naivnak, sőt éretlenek tűnsz a kérdésed alapján. Eleve szerintem összekevered a csodálatot a szerelemmel. De ráadásul, ha egy 40-es éveiben járó férfi (ezt a szót idézőjelbe kéne tenni) úgy öltözködik, ahogy leírtad, szinte biztosra vehető, hogy homoszexuális, legalábbis az én tapasztalatom szerint. Még ha huszonéves lenne, mint Te, akkor szóba jöhetne, hogy lázadó, provokál, kísérletezik a stílusával, valami fura divatot majmol, vagy nem teljesen jött még tisztába a saját nemi identitásával (bár ez is elég érdekes lenne, mert ennek a serdülőkorban el kellene dőlnie, de hát ilyen ez a mai világ…), viszont ilyen idős korban már egyiket sem tudom elképzelni. A legvalószínűbb, hogy a szerencsétlen fickó a munkahelyén nem merne olyan cuccokban mutatkozni, mert megszólnák, kinevetnék, így csak hétvégéken lehet önmaga.

Leszögezném, hogy semmi kifogásom a melegek ellen (több jó ismerősöm, kollégám az), és egyáltalán, mindenki hordjon olyan öltözéket, amilyenben jól érzi magát, és éljen úgy, ahogy akar, amennyiben nem árt ezzel másoknak. Viszont most komolyan, szőrtelenített láb, klumpa és bokalánc egy olyan pasin, akivel járnál? Toleráns vagyok, és nincs ezekkel az égvilágon semmi bajom, nem is ítélem el azt a biológiailag hímnemű egyedet, aki ilyet hord, még össze is barátkoznék vele, ha szimpatikus. Na de teljesen más dolog a melegekkel / tanszvesztitákkal érintkezni vagy akár barátkozni, mint ha a boldogságod múlik rajta (mert úgy tűnik a kérdésedből). Nem vagyok már mai csirke, és az élettapasztalatom alapján sajnos ki kell, hogy ábrándítsalak, ugyanis én nem fűznék hozzá túl sok reményt, hogy a szíved választottja tudná / akarná viszonozni az érzelmeidet… Az egy dolog hogy én biztosan nem vonzódnék szexuálisan egy ilyen férfihoz, akámilyen jó fej is, de a jelek szerint benned is motoszkál a kétely, különben nem tetted volna fel a kérdésedet.

Próbálj ismerkedni korodbeli fiúkkal, és minél előbb kivered a fejedből a tanárodat, annál jobb. Hosszú távon túl sok jót amúgy sem tartogatna egy ilyen kapcsolat, nem csak a korkülönbség miatt, láttam már pár ilyet közelről. Még ha ki is alakulna köztetek valami, amit kétlek, akkor is előbb-utóbb összetörné a szíved.

Ne haragudj a hosszú válaszért, meg ha kemény stílusban írtam, ne vedd kioktatásnak, de szerintem jobb felébredni időben, mint illúziókat kergetni. Remélem, sikerül megtalálnod a boldogságot!

37/N

2019. okt. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Kedves negyedik, köszönöm az őszinte szavaidat és a tanácsaidat. Több megjegyzésed is rosszul esett, de tudom, hogy jót akartál. Igen, vannak kétségeim a választottam érzéseit illetően, de abban tévedsz, hogy a sajátjaimmal nem vagyok tisztában. Nem ismersz engem, így nem tudhatod, hogy nagyon nehezen leszek szerelmes, de amikor megtörténik, pontosan tudom, mit érzek. Az biztos, hogy mindig kifogom a problémás eseteket, de hát ez van, és ezzel kell együtt élnem…

Liberálisnak tünteted fel magad, de mégis miért van olyan érzésem, hogy lenéző, sőt homofób csengése van annak, amit írtál? Amúgy nagyon beskatulyázod az embereket az öltözékük alapján. Azért transzvesztitának nevezni azt a férfit, aki klumpát hord erős túlzás, nem gondolod?

2019. okt. 15. 21:34
 8/15 anonim válasza:
80%
Te kérdeztél, én leírtam, amit a dologról gondolok... Olyan mintha azt szeretnéd, hogy meggyőzzünk, érdemes nála próbálkoznod. Erre semmi szükség, felnőtt ember vagy, azt teszed, amit jónak látsz, hallgass a szívedre (vagy az akármidre), aztán legfeljebb csalódsz, így szerez tapasztalatot az ember. (Negyedik vagyok)
2019. okt. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
100%

A kérdésed kábé olyan rémülten hangzott, mintha a kiszemelt pasit legalábbis egy másik férfival láttad volna csókolózni…😊 Azért lettek kétségeid vele kapcsolabtan az öltözködése miatt, mert nálunk sajnos ilyen előítéletes és maradi vélemények vannak arról, hogy mit viselhetnek a nők meg a férfiak.

A klumpát egy csomó országban férfiak is simán hordják minden komplexus nélkül (pl. skandinávok). Vagy pl. ő akkor ilyen alapon meleg lenne?

[link]

És még tudnék hozni példákat.

(Egyébként sosem értettem, ugyan miért tart bárki nőiesnek egy ilyen pataszerű, ormótlan, nehéz lábbelit, ami minden kecsességet nélkülöz, én fel nem venném soha, pont inkább férfiakhoz illik szerintem… 😊)

A szőrtelenítésről meg azt gondolom, hogy egyre inkább van rá igény a fejlett társadalmakban a higiénia miatt a férfiaknál is. Nálam ez nem igazán számít, ha nekem tetzsett valaki, sosem figyeltem erre (volt már olyan barátom, aki borotválta az egész testét, meg olyan is aki nem).

Ezüst bokaláncot tényleg nem láttam még soha pasin (a fonott vagy a fa gyöngyös kétségtelenül jobban mutat), de vannak dolgok, amiket sokkal gázabbnak gondolok, pedig sok férfin látni, pl. piercing, fültágító fülbevaló, pecsétgyűrű, konty, hogy ne soroljam tovább... (A világért sem akarom elítélni ezeket, a nők egy részének biztosan bejönnek.)

Lehet, hogy tévedek, de az elmondásod alapján az a megérzésem, hogy a “célszemély” 😊 lehet egyszerűen csak lezserül, kényelmesen öltözik és fütyül mások véleményére. És hát az is simán belefér, hogy van a személyiségének valami nőies vonása, amit nem igyekszik mindenáron titkolni, de ez inkább a magabiztosság és az érettség jele, ami mindenképpen vonzó egy pasiban... Személy szerint én izginek tartom, ha egy férfinek van valami feminin beütése, az ilyenek jobban bejönnek nekem mint a full macsók, mert érzékenyebbek, megértőbbek az átlagnál, jobban képesek ráhangolódni a női lélekre. Tudom, más viszont sikítófrászt kap ettől a típustól, de szerencsére nem vagyunk egyformák… Kérdés, neked vajon mi tetszik.

Úgyhogy hajrá, sok sikert a próbálkozással, majd esetleg oszd meg velünk hogyan alakult végül a dolog!

2019. okt. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Bocsi, lemaradt hogy 28/N
2019. okt. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!