Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Tudom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Tudom, hogy közhelyes és biztosan nagyon gáz, de komolyan azt hiszem, fülig belezúgtam a tanáromba. (A többi lejjebb. )

Figyelt kérdés
Én 22 vagyok, ő kb. 20 évvel idősebb nálam, de 10 évet simán letagadhatna, annyira fiatalos. Iszonyúan okos és nagy tudású, amellett valami fergeteges a humora. Amikor kettesben vagyunk, úgy érzem, én is bejövök neki, és annyira kedves és jó fej, hogy elolvadok tőle… Persze nem mertem még neki jelezni az érzéseimet, vártam, hogy végezzek a szakon, és eldöntsem, lépjek-e valamit, ha ő nem teszi… De közben kétségeim támadtak, vajon heteró-e. Ugyanazon a környéken lakunk, és múlt szombaton este véletlenül láttam a villamoson, a következő szerelésben: sztreccs térdnadrág volt rajta, mélyen dekoltált piros póló, fatalpú klumpa, ráadásul ezüst bokaláncot is viselt. A lábszárai tökéletesebben voltak epilálva, mint az enyémek… Lehet, hogy titokban meleg, és teljesen hiába vágyódom utána? Azt korábban megtudtam róla, hogy volt már kapcsolata nőkkel (a pletyka szerint egyszer egy tanítványával is), de most nincs senkije. Légyszi írjatok, fiúk-lányok, ti mit gondoltok, érdemes nála próbálkoznom? Mit kellene tennem szerintetek, inkább felejtsem el? Nagyon nehéz lenne, mert róla álmodom minden éjjel…

2019. okt. 14. 20:15
1 2
 11/15 anonim válasza:
69%

Hát ahogy elképzelem magam előtt a válsztottadat totál homár benyomást kelt bennem. Ok, láb borotválés, én is szoktam, sztem nem gáz, na de klumpa, bokalánc? De ez ne riasszon el, probálkozz, hátha biszex. Ha neked ez megfelel, akkor az a lényeg.


30f

2019. okt. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
100%

Nem értem miért kell leszólni vagy mindenáron felcímkézni egy pasit, aki klumpát visel. Több oka lehet arra, hogy ezt hordja (a kényelem, vagy alacsonynak tartja magát). És igen, Banderas is, ha csak teheti, klumpában jár (mondjuk ő tényleg nem túl magas, de attól még tök jó pasi így közel a 60-hoz is 😍). Nekem volt már olyan barátom, aki nyáron szintén felvett ilyet utcára, és részemről teljesen oké volt (csak azt kötöttem ki, hogy ne legyen az a fehér lyukacsos kórházi, mert az nem tetszik).

A láb szőrtelenítése? Lényegtelen szempont szerintem egy kapcsolatban, szőrösen is, epiláltan is jó, ha szeretitek egymást. Bokalánc? Lehet, hogy amulett, emlék, vagy egyszerűen csak szeret kitűnni, különbözni valamivel, nem tulajdonítanék neki jelentőséget.

Még fiatal ezért tapasztalatlan vagy, úgyhogy jegyezd meg, egy hímnemű illetőt egyedül az tesz igazi férfivé, ahogyan egy nővel viselkedik (és nem csak az ágyban gondolom, hanem minden helyzetben…), nem pedig az öltözködési stílusa, amin amúgy is változtathastz, ha összejöttök 😊.

Ha érzed, hogy vonzódik hozzád azt úgyis észreveszed, és akkor már megy minden a maga útján, ha a korkülönbség nem zavar Téged… Remélem megnyugtattalak és sok szerencsét!

N/34

2019. okt. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az eddigi véleményeket, különösen azoknak, akik biztattak, nem oltottak le egyből és nem ítélkeztek… Összességében megnyugtattatok, és hála Nektek, átértékeltem pár előítéletemet. Amúgy azóta többször is találkoztam Vele (kettesben is) és úgy éreztem, vonzónak talál, szóval talán fölösleges volt aggódnom… Persze az más kérdés, összejövünk-e végül, majd jövő júniusban kiderül, de nagyon reménykedem, drukkoljatok nekem légyszi! 😍
2019. okt. 21. 08:56
 14/15 anonim ***** válasza:
Légyszi írd majd meg mi lett,érdekelne hogy alakul:)
2020. febr. 23. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Talán már senkit nem érdekel ez a kérdés ennyi idő után, de ha mégis, annak írom, hogy sajnos nem jött össze a dolog. :( A koronavírus miatt minden online történt az egyetemen, így nem volt alkalmam személyesen találkozni Vele... Így végzés után nem tudom, milyen ürüggyel tudnék a közelébe kerülni, nagyon el vagyok keseredve, a diplomámnak sem tudok örülni, hanem egész nap szomorkodom... :(
2020. aug. 1. 11:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!