Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lehet egy zsenihez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy zsenihez közeledni? Mit csináljak, ha ilyen emberbe szerettem bele?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki szerintem zseni. Ő ezt sose mondta magáról, de nekem ez jut róla eszembe. Minden nagyon gyorsan megtanul,logiaki,stratégiai játékokban verhetetlen. Elképesztően jószándékú,mindig fontos neki,h senkinek se akar ártani,senkiről se mond rosszat a háta mögött. Szemtől szembe viszont simán beszólogat bárkinek, a feletteseit is simán leoltja. Nem nyalizik,nem jópofizik,hanem vállalja magát,ami a szívén, az a száján. Eléggé hangulatember, van, hogy nagyon feldobott, nagyon aktív, tele van tervekkel, máskor meg lehangolt,passzív és alig bír megmozdulni. Szétszórt, sokszor elhagyja a dolgait. Több munkahelyet csinál párhuzamosan, meg vállakozásai is vannak. Megvan mindene, de mégis boldogtalan. Nagyon érzékeny, néha szeret filozofálgatni mély témákról,az élet nagy kérdéseiről, de szinte bármilyen témához hozzá tud szólni. Nagyon jó a humora, rengeteget viccelődik. Nehéz kiigazodni rajta,olyan megfejthetetlen,titokzatos. Facebookon nem túl aktív ,van hogy napokig nem válaszol ha írok neki,de nem bunkóságból, hanem szimplán fel se néz rá napokig. Élőben jókat szoktunk beszélgetni, egy helyen dolgozunk 1 hónapja dolgozik itt, mindig nagyokat röhögünk, néha bókol nekem, vagy hosszasan mélyen a szemembenéz,de ezenkívül semmi nem volt még.

2019. aug. 14. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Verd meg sakkban.
2019. aug. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem tudom megverni semmiben, de igazából senki nem tudja legyőzni semmilyen gondolkodós játékban.

Csak olyanban lehet megverni, ami szerencsén múlik.

2019. aug. 14. 21:30
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

Verd meg fedett pályás távolba nézésben.

Dehogy zseni. Csak neurotikus életművész. 😃

2019. aug. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
Jól van na, csak vicceltem. Hasonló személyiség vagyok, nem zseni, ő sem az. Én is szeretek flörtölni, kapcsolatot viszont nem akarok, lehet ő is hasonlóan van ezzel.
2019. aug. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nyilván nem úgy zseni, mint az ilyen tudósok. Mert annyira nem nagy szám, meg nem is olyan elvont. Inkább olyan hétköznapi zseni, akivel lazán lehet dumálni. Szóval nem hiszem, h az egekben lenne az IQ-ja, de azért van benne valami különleges, ami megfogott. Neki az érzelmi intelligenciája is magas, mert nagyon szívén viseli mások sorsát és segítőkész, empatikus. Bár nem nagyon mutatja ki,de nagyon érzelmes.
2019. aug. 14. 21:41
 6/7 anonim ***** válasza:
25%
Én megverem ha akarod :)
2019. aug. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Keress egy zseniálisan csinos ruhát, és abban legyél előtte, ne kihívót hanem zseniálisat. Hátha észreveszi hogy tetszeni akarsz valakinek :)
2019. aug. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!