Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Engedjem el? Vagy varjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pilóta1212 kérdése:

Engedjem el? Vagy varjak vele? Meg szerettem egy lanyt. Mondta, hogy o is erez irantam es ha nem lenne baratja akkor egyutt lennenk. De ot szereti. Mit tegyek? Engedjem el? Beszeljeegyaltalan vagy inkabb

Figyelt kérdés
Erez irantam tobbet azt mondta. De a baratjat szereti es vele akar lenni. Szerintetek erdemes kuzdeni? Varjak es majd nehany het ztan irjak ra? Vagy inkabb fogadjam el, hogy nem kellek neki?
2019. júl. 24. 22:33
 1/4 anonim ***** válasza:
36%
Ha igazán szereted legyél türelmes és legyél mindig a közelében. Tapasztalatból írom! Idő kell neki!
2019. júl. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
83%
Én inkább azt beszélném meg vele hogy miért hiteget ha még ő sem tudja mit akar! Az biztos én túl sokáig nem várnék rá, sajnos volt részem benne és az ilyen több sebből vérzik. Változik az ember de ha bele gondolok akkor veled is ezt fogja csinálni? Majd melletted is tartogat valakit B-tervnek? Sokáig nem halogatnám ezt, el kell döntenie kit akar igazán. (ez az én véleményem)
2019. júl. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem hívd el találkozóra és próbáld megbeszélni vele ezt a dolgot. Utána majd alakulni fog.
2019. júl. 25. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
52%

Hagyd elmenni.

Elvileg szereti a barátját. Meddig akarsz rá várni? 10 év múlva, két gyerekkel, válás után hátha kopogtat az ajtón?

Ha meg el tudod vinni úgy, hogy állítólag szerelmes, akkor nem ér ez a nő egy kalap sz.rt se. Idő kérdése, hogy téged mikor hagy ott másért.

2019. júl. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!