Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek jogosan akadtam ki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan akadtam ki?

Figyelt kérdés
Barátnőm elment egy munkáltatóhoz, ma volt az első nap ilyen "betanulás" folyamat. Miközben várta hogy sorra kerüljön egy srác lépett oda hozzá, kérdezte hogy ő is ide jött-e stb. Meg kérdezte a srác a barátnőmzől hogy Egyetemista-e vagy sem, melyik diákszövetkezetnél van stb. Odáig jutottak hogy a srác mondta neki hogy van pár anyaga amit átküldene mert olyan szakra akar menni a baratnőm amin ő van. (Barátnőm Egyetemre jár). Azzal lett vége hogy Facebook ismerősök lettek. Na most nekem furcsa hogy félóra alatt meglehet szerezni egy lány facebookját, még ha csak segítség kérésről van is szó. Ha nekem megvan a fb profilja onnantól kezdve a telószáma is 2 perc. Szerintetek?

2019. júl. 30. 18:44
 81/95 anonim ***** válasza:
92%
A barátnődnek nyilvános a profilja, nem? Na, ha nyilvános, akkor naponta több millió ember megnézheti. :O
2019. júl. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/95 anonim ***** válasza:
97%

Azt nem értem hogy az hogy azonos ha ő egy munkatársat bejelöl azzal hogy te random nőket jelölgetsz akit sose láttál? Emellett feltettél egy kérdést ahol a válaszadók 80-90%a azonos véleményen van ami nem fedi a tiéd. Ehhez képest te csak hajtod a magadét.

Téged csak a sértett egód izgat. Akár tetszik akár nem ebből az egész hisztiből 3 dolog vonható le. Az egyik hogy kicsit sem bízol a barátnődben a másik hogy 0 az önbizalmad a harmadik hogy közel sem vagy érett érzelmileg egy komoly felnőtt kapcsolatra.

Az én párom magán tanár a diákjai fele nő. Ha annyira bíznék benne mint te a párodban minden óráján benn ülnék nehogy valaki természetben fizessen. Arról nem is beszélve hány ismerőse van fb-n és hány nő jelöli be. Tekintve hogy a diákjaival face-n tartja a kapcsolatot.

2019. júl. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/95 anonim ***** válasza:
95%

Ha ilyesmivel akarnának bejelölni, annak ellenére hogy barátom van ha fiú ha lány aki be akar jelölni, nagyon örülnék, és elfogadnám. Ha van rá esély hogy ugyanott dolgozunk, illetve beszélgettünk is élőben egy félórát, esélytelen, hogy ne fogadjam el, az is lehet egy új jó ismerőst/havert szereztem, és egy csomó potyajegyzetet :D


A facebook profil azért van hogy megtaláljanak, és azt osztod meg rajta, amit nem baj ha lát sok ember. Ismerkedésre van, közösségi oldal.

Nem random bejelölt látatlan valakit, mint te, hanem beszélgettek, és ráadásul ezenfelül is volt indok, tananyagot küldeni.

Ez nem egyenlő azzal, hogy ne küldené el esetleg a francba ha idővel kiderülne hogy a srácnak valójában más szándékai vannak.

2019. júl. 31. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/95 A kérdező kommentje:
Ezentúl én is indokoltan megyek oda lányokhoz, és gyűjtöm az ismerőseim számát...
2019. júl. 31. 10:35
 85/95 anonim ***** válasza:
100%
De nekik volt indokuk, te szerencsecsomag. XD
2019. júl. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/95 A kérdező kommentje:
Nekem is lesz indokom, én is kérhetek jegyzetet..
2019. júl. 31. 10:38
 87/95 anonim ***** válasza:
100%

Hajrá, a barátnődnek veled ellentétben van agya, nem zavarná.

És te is küldesz cserébe? :D

2019. júl. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/95 A kérdező kommentje:
Igen persze, kibeszéljük a jegyzeteket.
2019. júl. 31. 10:48
 89/95 anonim ***** válasza:
100%

Biztos hogy troll vagy de tetszik a stílusod.

Ha mégis tényleg ennyire kretén vagy nem gond. Így úgyse sokáig lesz barátnőd.

2019. júl. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/95 anonim ***** válasza:
100%

tessék fiúk, itt a legtutibb ismerkedési tipp:

"Miközben várta hogy sorra kerüljön egy srác lépett oda hozzá, kérdezte hogy ő is ide jött-e stb."


Te is ide jöttél?

Nem bammeg, én nem ide jöttem.

2019. júl. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!