Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek jogosan akadtam ki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan akadtam ki?

Figyelt kérdés
Barátnőm elment egy munkáltatóhoz, ma volt az első nap ilyen "betanulás" folyamat. Miközben várta hogy sorra kerüljön egy srác lépett oda hozzá, kérdezte hogy ő is ide jött-e stb. Meg kérdezte a srác a barátnőmzől hogy Egyetemista-e vagy sem, melyik diákszövetkezetnél van stb. Odáig jutottak hogy a srác mondta neki hogy van pár anyaga amit átküldene mert olyan szakra akar menni a baratnőm amin ő van. (Barátnőm Egyetemre jár). Azzal lett vége hogy Facebook ismerősök lettek. Na most nekem furcsa hogy félóra alatt meglehet szerezni egy lány facebookját, még ha csak segítség kérésről van is szó. Ha nekem megvan a fb profilja onnantól kezdve a telószáma is 2 perc. Szerintetek?

2019. júl. 30. 18:44
 61/95 A kérdező kommentje:
Tehát akkor ha odamegyek egy lányhoz egyből megadja a facebook profilját ? Szerintem nem. De ha kedvesen megyek oda ? Akkor mi lesz?
2019. júl. 30. 20:14
 62/95 anonim ***** válasza:
97%
Most komolyan kérdező, te minden facebook ismerősöddel rendszeresen chatelsz? Mélyen ismeritek egymást mindegyikükkel, megbeszélitek a legszemélyesebb dolgaitokat is? Ha bejelöl valami ismeretlen, akkor te csevegni kezdesz vele ahelyett, hogy rányomnál, hogy "nem ismerem"? Lehet, hogy csak én vagyok ilyen 20. századi nyomorult, de nálam egy való életbeli barátság, ismeretség sokkal mélyebb kapcsolat, mint egy facebook ismerős. Facebookon visszajelölök kb bárkit, még azt is, akivel soha nem beszéltem és nem is valószínű, hogy valaha fogok, de mondjuk egy szakon vagyunk vagy valahonnan ismerem látásból. Nem chatelgetek minden pötskalappal, aki bejelöl, tulajdonképpen még egyetlen férfi facebook ismerősömmel sem ismerkedtem, szexeltem, egyedül 2-3 barátommal chatelünk rendszeresen.
2019. júl. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/95 A kérdező kommentje:
Igen.. most jelöltem be a lányokat és tényleg visszajelöltek úgy hogy még soha nem láttak sehol.. érdekes..
2019. júl. 30. 20:20
 64/95 anonim ***** válasza:
97%

Hát, ha engem jelölnél be pl, én nem jelölnélek vissza, mert vadidegen vagy és sose láttalak. De egy kollegát és leendő szaktársat simán visszajelölnék, mert róla tudom, kicsoda. Ennyi.


Mikor új munkahelyen kezdtem dolgozni, igaz, nem első nap, de hirtelen 10+ új ismerősöm lett, közvetlen kollegák. Nagyrészük pasi. Párom akkor félig viccesen megkérdezte, lecserélem e.

Két és fél éve dolgozom ugyanott, cirka 30 ismerősöm van melóhelyről. Kb kettővel beszélgetek messengeren, meg még 3mal néha beosztás miatt (csopvezként én írom nekik). Ugye, milyen ördögtől való?

Ja, és nem cseréltem le a párom. :)

2019. júl. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/95 A kérdező kommentje:
Én nem beszélgetek a munkatársaimmal messengeren, minek amikor együtt dolgozunk ? Mit kérdezzek tőlük munka után?
2019. júl. 30. 21:57
 66/95 A kérdező kommentje:
Na mindegy, kibékültünk amúgy. Én is szerzem most már az ismerősöket ahogy ő. Így egál. Megbeszéltük.
2019. júl. 30. 22:00
 67/95 anonim ***** válasza:
95%
Szóval zavar, hogy a barátnőd jóba lesz más srácokkal?
2019. júl. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/95 A kérdező kommentje:
Az volt a zavaró hogy kb. 30 perc alatt fb profilt adott ki másnak. Egy Idegennek.
2019. júl. 30. 22:02
 69/95 anonim ***** válasza:
97%
És te most ugyanezt megteszed. Hol a logika?
2019. júl. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/95 A kérdező kommentje:
Eddig én nem csináltam ilyet.. de ha ő így ált a dologhoz én is nyitok az emberek felé.
2019. júl. 30. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!