Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek jogosan akadtam ki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan akadtam ki?

Figyelt kérdés
Barátnőm elment egy munkáltatóhoz, ma volt az első nap ilyen "betanulás" folyamat. Miközben várta hogy sorra kerüljön egy srác lépett oda hozzá, kérdezte hogy ő is ide jött-e stb. Meg kérdezte a srác a barátnőmzől hogy Egyetemista-e vagy sem, melyik diákszövetkezetnél van stb. Odáig jutottak hogy a srác mondta neki hogy van pár anyaga amit átküldene mert olyan szakra akar menni a baratnőm amin ő van. (Barátnőm Egyetemre jár). Azzal lett vége hogy Facebook ismerősök lettek. Na most nekem furcsa hogy félóra alatt meglehet szerezni egy lány facebookját, még ha csak segítség kérésről van is szó. Ha nekem megvan a fb profilja onnantól kezdve a telószáma is 2 perc. Szerintetek?

2019. júl. 30. 18:44
 21/95 anonim ***** válasza:
95%
És?
2019. júl. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/95 anonim ***** válasza:
89%

"ha nekem meg van egy fb profil, onnantól kezdve bármi lehet.."


Édes Istenem!

2019. júl. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/95 A kérdező kommentje:
Azért én örülök ha van egy új ismerősöm, a srác is örülhet egy lány személyében,.még ha nem is beszélgetnek.
2019. júl. 30. 19:03
 24/95 A kérdező kommentje:
Ennyi erővel srácokat odaküldhetek, akik kedvesek vele és segítőkészek fél óra alatt mimdegyiknek meglesz a profilja.
2019. júl. 30. 19:05
 25/95 anonim ***** válasza:
89%
És mi van, ha megvan a profilja?????
2019. júl. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/95 anonim ***** válasza:
20%
De fognak cseverészni, ez elkerülhetetlen. Ott veszed észre magad, hogy esténként szívecskés szmájlikkal fogják elárasztani a chatet. TITOKBAN!!
2019. júl. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/95 A kérdező kommentje:
Az van hogy megvan a profilja, hogy szeretném biztonságban tartani.
2019. júl. 30. 19:07
 28/95 anonim ***** válasza:
93%

Istenem, mekkora kontroll mániás lúzer vagy.

A barátnőd helyében menekülnék előled.

2019. júl. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/95 anonim ***** válasza:
96%
Te fiatalon sokat gépeztél, és ő az első barátnőd?
2019. júl. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/95 A kérdező kommentje:

Igy lehet csajozni..

Szia, én pont arra a szakra járok amire te át akarsz menni, van pár anyagom átküldeném facen!

Persze jóó

.....

2019. júl. 30. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!