Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek jogosan akadtam ki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan akadtam ki?

Figyelt kérdés
Barátnőm elment egy munkáltatóhoz, ma volt az első nap ilyen "betanulás" folyamat. Miközben várta hogy sorra kerüljön egy srác lépett oda hozzá, kérdezte hogy ő is ide jött-e stb. Meg kérdezte a srác a barátnőmzől hogy Egyetemista-e vagy sem, melyik diákszövetkezetnél van stb. Odáig jutottak hogy a srác mondta neki hogy van pár anyaga amit átküldene mert olyan szakra akar menni a baratnőm amin ő van. (Barátnőm Egyetemre jár). Azzal lett vége hogy Facebook ismerősök lettek. Na most nekem furcsa hogy félóra alatt meglehet szerezni egy lány facebookját, még ha csak segítség kérésről van is szó. Ha nekem megvan a fb profilja onnantól kezdve a telószáma is 2 perc. Szerintetek?

2019. júl. 30. 18:44
 31/95 anonim ***** válasza:
91%
De VELED van, haver! Ha szerinted megcsalna és ennyire bízol benne, akkor szakíts vele és töröld fékbúkról!!
2019. júl. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/95 anonim ***** válasza:
91%
uristen 😂😂😂 kerdezo ultra szanalmas vagy. ha zavar a dolog szakits de elarulom amilyen feltekeny onbizalomhianyos luzer vagy a kovetkezo nonel is ugrani fogsz vmi hasonlo kaliberu baromsagra es bebeszeled magadnak hogy igazad van. neked nem valo no...
2019. júl. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/95 A kérdező kommentje:
Azóta mióta kiirtam a kérdést 4 lány igazolt vissza facen, csak úgy random bejelöltem őket.. hát érdekes.. ez nagyon könnyű sajnos :(
2019. júl. 30. 19:14
 34/95 anonim ***** válasza:
94%

ÚRISTEN

Akkor most te megcsaltad a barátnődet???

ű

Na, ennyire vagy komolyan vehető....

2019. júl. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/95 anonim ***** válasza:
90%
Kizárt, hogy ne troll legyél, nem versz át! :D
2019. júl. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/95 anonim ***** válasza:
91%
És ezzel megcsaltad a barátnődet?
2019. júl. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/95 A kérdező kommentje:
Nem vagyok troll, mind igaz amit eddig leirtam..
2019. júl. 30. 19:15
 38/95 A kérdező kommentje:
Nem csaltam mrg, csak visszaigazoltak, már látom a napjait, hova megy, kivel vannak, stb.. nem írok rá egyikre se.
2019. júl. 30. 19:16
 39/95 anonim ***** válasza:
90%
A barátnőd jobban érdemel.
2019. júl. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/95 A kérdező kommentje:
Így látják az én barátnőmet is hogy mit csinál.. mit oszt meg, kivel van a képeken (velem)
2019. júl. 30. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!