Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek jogosan akadtam ki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan akadtam ki?

Figyelt kérdés
Barátnőm elment egy munkáltatóhoz, ma volt az első nap ilyen "betanulás" folyamat. Miközben várta hogy sorra kerüljön egy srác lépett oda hozzá, kérdezte hogy ő is ide jött-e stb. Meg kérdezte a srác a barátnőmzől hogy Egyetemista-e vagy sem, melyik diákszövetkezetnél van stb. Odáig jutottak hogy a srác mondta neki hogy van pár anyaga amit átküldene mert olyan szakra akar menni a baratnőm amin ő van. (Barátnőm Egyetemre jár). Azzal lett vége hogy Facebook ismerősök lettek. Na most nekem furcsa hogy félóra alatt meglehet szerezni egy lány facebookját, még ha csak segítség kérésről van is szó. Ha nekem megvan a fb profilja onnantól kezdve a telószáma is 2 perc. Szerintetek?

2019. júl. 30. 18:44
 41/95 anonim ***** válasza:
100%
Úristen. Micsoda tragédia. XD
2019. júl. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/95 A kérdező kommentje:
Azért a gyerekemet nem arra fogom tanítani hogy fél óra alatt adja ki bármilyen adatát..
2019. júl. 30. 19:18
 43/95 A kérdező kommentje:
Ti nem tudjátok még.. De egy facebook profil ha megvan,onnantól kezdve bármi lehet.
2019. júl. 30. 19:19
 44/95 anonim ***** válasza:
100%
Megadod a fékbúkod, kérdező? Nem adom ki senkinek. :) Légysziiii!
2019. júl. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/95 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőd szólhat más idegen férfiakhoz az engedélyed nélkül?
2019. júl. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/95 anonim ***** válasza:
100%

Sosem árt ismerkedni, majd jó viszonyt ápolni az egyetemi szaktársakkal. Tapasztalat.

Együtt minden könnyebb: beadandók, összeülni tanulni, anyagot szerezni.

2019. júl. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/95 A kérdező kommentje:
Természetesen beszélhet férfiakkal, de azért maradjunk határok között. Fb profilt ami már igen személyes mint kb egy telefonszám ne adjunk már ki minden szembejövő embernek.
2019. júl. 30. 19:21
 48/95 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy személyes. XD
2019. júl. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/95 A kérdező kommentje:
Ti hogy éreznétek magatokat hogy a barátnőtök/baratotok elmegy egy állásra és elsőnap fél óra alatt BEKEBELEZIK?
2019. júl. 30. 19:23
 50/95 A kérdező kommentje:
Fél óra alatt tudják hogy tegnap mit evett, hol volt,milyen személy.
2019. júl. 30. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!