Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért gyűlölik a GYIK-esek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gyűlölik a GYIK-esek a Valentin napot, amikor ez az egyetlen nap, amely nemzetközileg elismerten a szerelemé?

Figyelt kérdés
2019. júl. 26. 00:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
85%
Én nem gyűlölöm, csak nem ünneplem. :D Csak annyira zavar hogy a híradókban, fókuszban, mit tudom én hol, napokkal valentin nap előtt ez a téma, aznap meg a celebek szerelmes szokásairól szól minden, meg kivesézik minden évben a február 14-ére időtített lánykéréseket. Épp csak amnyira zavaró mint nyáron minden évben összehasonlító riportot csinálnak a balaton-adriáról, a naptej helyes használatáról, karácsonykor és szilveszterkor az áruházakban fogyó virsli és pezsgőmennyiségről, Bangó Margit nagy karácsonyi menüjéről. Ésatöbbi. Minden. Évben. Ugyanaz. Nekem csak ettől áll fel a hajam. :D
2019. júl. 26. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
78%
Nem utálom csak feleslegesnek és erőltetettnek tartom. Ahogy pl a nőnapot meg részben az anyák napját, gyereknapot.
2019. júl. 26. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
72%
Mert aki szeret, annak nem egy, kiemelt napon kell(ene) szeretni, hanem minimum minden nap valahogyan kifejezni ezt a másik felé. Basszus... És nem csak ezen a napon tenni a szépet, a jót a másik felé, virágcsokor, bonbon, stb., ez így megszervezett, mesterkéltnek tűnik.
2019. júl. 26. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
57%
Mi is csak nagyon jelképesen tartjuk meg. Amúgy egész évben szeretjük egymást, nincs szükség egy külön napra, ami erről szól. Mert mindegyik egymásról szól.
2019. júl. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
88%

Szánalmasak vagytok, lepontozók, hogy a 6-os és a 8-as válaszom ennyire le lett pontozva.


Urambocsá, hogy nem járok örömtáncot, miközben nekem február 14-e teljesen másról szól.

Plusz a karácsonyt értékesebbnek tartom. Na meg leírtam, hogy manapság az összes ünnepből pénzrablást csinálnak és már nem arról szól, mint régen.


De arra azért kíváncsi vagyok, hogy vajon hányan tartják és őrzik a tipikus régi hagyományokat, pl. húsvétkor tojásfestés, karácsonykor saját adventi koszorú készítése, betlehemezés..stb.

2019. júl. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
Mert életképtelen lúzerek!
2019. júl. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
63%

A GYIK-esek nagy része sose volt párkapcsolatban, de acsarkodni meg szeretnek azok felé, akiket irigyelnek, mert nekik van.


(persze akinek nem inge...)

2019. júl. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!