Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Visszajön de csak szexelni és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszajön de csak szexelni és összebújni. Hogyan zárjam le?

Figyelt kérdés

Az exem nagyon csúnya körülmények között hagyott el, rájött, hogy nem akarja elkötelezni magát - nekem van egy gyerekem is, akivel össze kellett volna költözni. Nem viselkedett szépen, cserben hagyott.

Mostanában eljár hozzám és közös programokat szervez nekünk, amikor a gyerekem nincs itthon, átjön, ha ideje engedi és sokat beszélgetünk. Mindig kínosan ügyel, hogy ne maradjon itt semmije, biztosít arról, hogy ez nem felmelegítése a dolgoknak csak most újra úgy akarja, amikor nem volt kötelezettség csak jó érzések, szerelem és randi.

Én majomszeretettel imádom és ennyi idő után is, vonzódunk nagyon egymáshoz. Nemsokára el kell sajnos engednem mert azt érzem, hogy nekem egy igazi társra van szükségem és ezt ő nekem nem fogja nekem tudni megadni. Sajnos. Hogy csináljam? Mit csináljak utána? Nagyon nagyon egyedül leszek és életem szerelme de ez így nem jó.


2018. máj. 12. 10:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem téged kihasználnak, te meg tűröd, mert szerelmes vagy.


Ez így valóban nem jó, én is voltam ilyen helyzetben.


Tisztázd le magadban, hogy a szeretőd egy g*ci, amiért visszaél az érzéseiddel és kihasznál téged. Ez segíthet kiábrándulni belőle.

2018. máj. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Már egyszer elhagyott, mert nem akar elköteleződni,, tehát a jó rész kell belőled neki.

Akármilyen szerelmes is vagy, gondold át, hogy most mi történik. Az, amit ő akar. Együtt vagytok, de mégsem. Csak az idődet rabolja el attól, hogy olyan társra találj, aki a teljes életeddel együtt fogad el.

2018. máj. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha legközelebb látod, zárd le vele. Utána pedig ne kommunikáljatok egyáltalán.
2018. máj. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Életed szerelme de gyereket mással hoztál össze?
2018. máj. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Gondolom, már megvolt a gyerek mástól, mire jött a szerelem vele. Van ilyen.
2018. máj. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak dugni akar ennyi. Majd megunod és lezárod. Mondjuk nem értem a kérdés okát... Tudod hogy ez így nem fog működni, tudod hogy ennek véget kell vetni... Hajrá.
2018. máj. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A saját kérdésed válaszoltad meg, csak dugni akar. Te meg engeded.
2018. máj. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Lifeishard ***** válasza:
Gyorsan. Rettentő gyorsan.
2018. máj. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!