Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek visszajön/megkeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek visszajön/megkeres még?

Figyelt kérdés
Volt egy közel két éves kapcsolatom.Összeköltöztünk, majdnem egy évig együtt is éltünk. Nem volt zökkenőmentes, nem volt hibátlan, de melyik kapcsolat az...Utóbbi időben nagyon elhidegültünk egymástól, és civakodtunk is. Kiderült hogy ő másfelé kacsingat már, és hát szakítottunk. Rá egy pár napra felhívott sírva, hogy minden az ő hibája, bocsássak meg neki. Hazahoztam magamhoz,kedves voltam vele(ágyba reggeli,bocsánatkérés stb), de még mindig a másik srác felé nyitott. Most pár napja mondta hogy ő nem akarja folytatni, de már összejött a másik sráccal. Kapcsolatunk elején ő egy másfél éves kapcsolatból szállt ki és fél évembe telt hogy nyisson felém. Másfél hét alatt lett egy barátja... Szerintetek mennyire igaz az hogy ő már a másikat akarja? Szerintetek megfog még keresni ő engem? Szerintetek mit kellene tennem? Ha esetleg még kell kerekebb történet, akkor privátba. De nagyon elvagyok keseredve, hisz nem vagyok rossz ember úgy gondolom. MI a véleményetek?

2017. jan. 27. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Keress egy olyan lányt, aki jobban megérdemel. Az ilyen nő, nem alkalmas hosszú párkapcsolatra. Sajnos én is ismerek ilyen "nőket".
2017. jan. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
45%

Ez is csak egy nyeresegkereso, 2bites, manipulativ no. akkor jarsz a legjobban ha megvonod tole a megbecsulest es a figyelmet amit a leginkabb akar.


Nem szabad hagyni hogy a nok az erzeseinkkel jatszanak hiszen ahogy a pelda is mutatja nagy manipulatorok.

2017. jan. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Áruld már el nekem, hogy mit nyernél vele, ha ez a hazug agyatlan nő megint keresne téged? Mi vagy te, lábtörlő?
2017. jan. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 kolosszus22 ***** válasza:

Csak ugyanazt tudom mondani amit előttem leírtak. Manipulatív, komolytalan nő ez, játszmázik. Egyik farokról ugrál a másikra, veled is szórakozik, meg az új palijával is. Őt akarja mert veled nem volt jó (vagy ezt mondja csak), de közben meg meg téged is akar mert nyilván szinte rögtön össze jött a másik csávóval, evidens h nincs túl ennyi idő alatt egy 2 éves kapcsolaton. Szóval a másik gyereket is csak szivatja.

Az ilyen azt érdemelné, hogy 2 szék közül pad alá essen!

2017. jan. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!